Partner serwisu Visa dla biznesu

Bilety na mecze reprezentacji Polski można kupować online

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 7 marca 2017, 15:56 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 21:22

Są tu jacyś fani piłki nożnej? Jeżeli tak, to mamy dla Was świetną wiadomość. Sopocka spółka Blue Media odpowiada za wdrożenie systemu do sprzedaży biletów na oficjalnej platformie Polskiego Związku Piłki Nożnej „Łączy nas piłka”. System oparty jest na rozwiązaniu Płatności Online BM.

Od marca kibice polskiej reprezentacji piłkarskiej mogą kupować bilety na mecze reprezentacji Polski bezpośrednio na oficjalnym serwisie Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) – www.laczynaspilka.pl.

Dzięki systemowi płatności online od Blue Media, zakup biletów na mecze można dokonywać poprzez płatności online (np. mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK czy „płacę z iPKO”) lub kartą płatniczą.

Kibice mogą też skorzystać z opcji płatności kodem BLIK.

PZPN i Blue Media – kibice będą mieli łatwiej

Bilety na mecze reprezentacji Polski będzie można kupić online przez stronę PZPN.

System płatności dostępny na serwisie „Łączy nas piłka” ogranicza w czasie ważność transakcji, dzięki czemu unika się sytuacji, kiedy kibic rezerwuje miejsce, ale zwleka z finalizacją płatności, tym samym blokując zakup innej osobie. Co więcej, dzięki automatycznemu generowaniu linku do płatności, kibic ma pewność, że jeśli przypadkowo zamknie stronę lub jego sesja wygaśnie, ma jeszcze możliwość dokonania płatności poprzez link w mailu.

– Płatności Online BM to bardzo wydajny system płatności online, który jest w stanie obsłużyć kilka tysięcy zapytań na sekundę. Ma to ogromne znaczenie w tych momentach, kiedy bardzo duża liczba osób chce jednocześnie kupić bilety – wyjaśnia Dawid Adamczyk z Blue Media.

Wkrótce uruchomione zostaną również płatności OneClick, które pozwolą kibicom na wygodne dodanie karty płatniczej i szybki zakup kolejnych biletów z poziomu: telefonu, maila czy SMS-a.

System do sprzedaży biletów to kolejny element platformy internetowej „Łączy nas piłka”, rozwijanej od 2014 r. przez Blue Services, firmę z grupy Blue Media.

O Blue Media

Firma Blue Media jest dostawcą rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży online – od automatyzacji domowych płatności po kompleksowe, szyte na miarę systemy dla bankowości elektronicznej, rozwiązania dla wystawców faktur oraz e-handlu.

Blue Media w oparciu o zgodę NBP prowadzi działalność rozliczeniową i rozrachunkową. Firma jest licencjonowaną przez KNF krajową instytucją płatniczą oraz członkiem Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bilety-mecze-reprezentacji-polski-kupowac-online