Partner serwisu Visa dla biznesu

Płać BLIKIEM i jedź dalej. Promocja na skutery Hop.City

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#BLIK#Elektromobilność
Opublikowano: 12 lipca 2019, 10:14 Aktualizacja: 12 lipca 2019, 12:01

Wystartowała wspólna promocja Polskiego Standardu Płatności i operatora skuterów elektrycznych na minuty Hop.City. Użytkownik otrzyma dodatkowe minuty jazdy za każdą płatność BLIKIEM, zarówno za wypożyczenie pojazdu, jak i doładowanie konta.

Płać BLIKIEM i jedź dalej

Wystarczy wybrać opcję płatności BLIKIEM za wypożyczenie lub doładowanie konta. Dzięki temu, liczba dostępnych minut jazdy wydłuży się o 5%. Przykładowo, jeśli użytkownik doładuje BLIKIEM konto w Hop.City kwotą 150 zł, otrzyma ekstra 15 minut jazdy. To czas, w którym można przejechać przy normalnym ruchu ponad 10 km. Promocja potrwa do 25 października bieżącego roku.

Z BLIKIEM skutery Hop.City pojadą jeszcze dalej

Hop.City to dawny JedenŚlad. Firma przeszła rebranding w maju bieżącego roku. Skutery Hop.City są dostępne w Warszawie, Trójmieście, Łodzi, Szczecinie i Częstochowie. Cena za minutę jazdy to 49 groszy, a opłata początkowa wynosi 2 zł. Firma oferuje także pakiet miesięcznego abonamentu. Płatności BLIKIEM są jednym z najczęściej wybieranych sposobów uiszczania należności przez użytkowników Hop.City.

Pojazdy na minuty biją w ostatnim czasie rekordy popularności i to nie tylko w największych miastach, ale w całej Polsce. Skutery, hulajnogi elektryczne, samochody oraz rowery, które można wypożyczyć za pomocą aplikacji na smartfona, pozwalają szybko przemieścić się z miejsca na miejsca. Dają poczucie swobody oraz braku zobowiązań związanych z utrzymaniem i konserwacją własnego sprzętu. Już teraz na polskich drogach jest blisko 10 tys. pojazdów do wynajmu na minuty.

BLIK jest coraz popularniejszym sposobem płatności w Polsce, szczególnie w Internecie. W pierwszym kwartale 2019 roku użytkownicy BLIKA zrealizowali prawie 40 mln transakcji. To blisko 3 razy tyle co rok temu (14 mln.). Trzy na cztery transakcje BLIKIEM to zakupy w Internecie, w tym w aplikacjach mobilnych.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

blik-hop-city-platnosci-promocja