Partner serwisu Visa dla biznesu

BLIKIEM zapłacisz za zakupy w OleOle

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 12 grudnia 2017, 10:23 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 22:16

BLIK w kolejnym sklepie internetowym – teraz pora na OleOle.pl. Płacimy w sieci coraz wygodniej i bezpieczniej.

BLIKIEM zapłacisz za zakupy w OleOle

Od teraz składając zamówienie w sklepie internetowym OleOle.pl, można błyskawicznie zapłacić za zakupy za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Dzięki Tpay.com płatności BLIKIEM zostały niedawna zintegrowane w OleOle.pl, stając się nowoczesnym i szybkim sposobem płatności dla wszystkich Klientów odwiedzających ten sklep.

Czytaj także: Czy możemy zwrócić prezent gwiazdkowy?

BLIK na stronie OleOle

BLIK jest komfortową i w pełni bezpieczną formą płatności realizowaną na smartfonie w aplikacji banku wspierającego BLIK, udostępnionej Klientom takich placówek jak Alior Bank, Bank Millenium, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe oraz Orange Finanse.

OleOle.pl istnieje na polskim rynku od 2008 roku i działa wyłącznie w Internecie, oferując swoim Klientom szeroki wybór sprzętów AGD, telefonów, telewizorów, narzędzi i wiele innych.

Integracja płatności BLIK przez Tpay.com to kolejny krok w rozwoju sklepu internetowego OleOle.pl, dzięki któremu każdy Klient może zapłacić łatwo BLIKIEM zarówno na komputerze jak i na komórce. Szybko, bezpiecznie i wygodnie – zakupy stają się dużo przyjemniejsze!

– Dynamiczny wzrost popularności płatności mobilnych w Polsce to trend, którym jako Tpay.com podążamy. Dlatego też ogromny potencjał BLIKA dostrzegliśmy już, kiedy pojawił się na rynku. Czujemy satysfakcję, że wspólnie z OleOle.pl wprowadziliśmy nowy standard w realizacji płatności online realnie ułatwiający Klientom codzienne życie i umożliwiający oszczędność czasu – komentuje Pan Paweł Działak, Prezes Zarządu Krajowego Integratora Płatności S.A. właściciela systemu płatności Tpay.com.

BLIK w OleOle.pl(2)

[Tpay/RT]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

blikiem-zaplacisz-zakupy-oleole