Partner serwisu Visa dla biznesu

Blue Alert bezpłatnie dla służb medycznych i samorządów

Fintek
Fintek
#Koronawirus#Krajowa Instytucja Płatnicza
Opublikowano: 24 marca 2020, 19:59 Aktualizacja: 24 marca 2020, 20:00

W obecnej kryzysowej sytuacji spółka Blue Media wspiera służby medyczne, samorządy i szkoły poprzez udostępnienie im bezpłatnie platformy Blue Alert. Firma nie będzie pobierać żadnych opłat wdrożeniowych, abonamentowych ani opłat za SMS-y na czas kryzysu epidemicznego.

Blue Media, UPC, Mastercard płatności automatyczne promocja.

Blue Media nie uzależnia obecnej propozycji od tego, czy w przyszłości instytucje będą chciały skorzystać z platformy na zasadach komercyjnych.

Błyskawiczne wdrożenie

Blue Alert – platforma służącą do zarządzania kryzysowego, pozwalająca dowolnie konfigurować procesy wymagające niezawodnej komunikacji – została wdrożona w Urzędzie Miasta Sopot w ciągu zaledwie 24 godzin.

System umożliwia natychmiastowe powiadomienia użytkowników o zaistniałych zdarzeniach lub planowanych działaniach z wykorzystaniem wielu kanałów m.in. SMS-ów, wiadomości e-mail oraz komunikatów na stronie internetowej urzędu.

Platforma optymalizuje procesy obsługi po stronie Urzędu w kontekście organizacji komunikacji, jak i ewentualnych spotkań czy telekonferencji związanych z aktualną sytuacją zagrożenia epidemiologicznego.

System Blue Alert daje dodatkowo możliwość przyjmowania i przetwarzania zgłoszeń bezpośrednio od użytkowników. Dlatego obecnie Blue Media wspólnie z Urzędem Miasta Sopot uruchamia procedury do zarządzania dystrybucją żywności i innych dóbr podstawowych dla osób podlegającym kwarantannie, starszych oraz wykluczonych cyfrowo.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

blue-alert-bezplatnie-dla-sluzb-medycznych-i-samorzadow