Wystarczy zalogować się do swojego konta w serwisie MojaAviva i kliknąć w szczegóły polisy, aby skorzystać z usługi cyklicznej płatności. W zakładce „Płatności” należy wybrać płatność automatyczną i dodać kartę, z której będą automatycznie pobierane składki. Jeśli klient zechce z usługi zrezygnować i płacić składki w innej formie – może to zrobić w każdej chwili na swoim koncie w MojejAvivie.

Blue Media wdraża płatności automatyczne dla klientów Aviva

Dzięki uruchomieniu płatności automatycznych klienci nie muszą każdorazowo wpisywać danych do przelewu, unikają ewentualnych opłat dodatkowych wynikających z przeterminowanej składki, oraz otrzymują gwarancję bezpieczeństwa, że ich ubezpieczenie będzie kontynuowane – czytamy w komunikacie.

Aviva to kolejny partner Blue Media – między innymi po Play, UPC, czy Innogy, który , który umożliwia swoim klientom w pełni zautomatyzowane opłacanie należności.

Blue Media powołało także do życia spółkę Autopay Mobility, dzięki czemu chce nadal rozwijać usługę automatycznych płatności za przejazdy autostradami. Mowa tutaj o usłudze Autopay, która na razie jest dostępna na autostradach A1 i odcinku Katowice-Kraków autostrady A4. Z rozwiązania można także korzystać w wybranych aplikacjach bankowych (między innymi ING, Pekao, czy Millennium).

Klienci Avivy mogą natomiast korzystać już z ePolisy – rozwiązania, umożliwiającego finalizację zakupu polisy życiowej w pełni online, wraz z opłaceniem pierwszej składki i odbiorem polisy w serwisie MojaAviva.