Partner serwisu Visa dla biznesu

BNP Paribas wspiera przedsiębiorców współfinansując ich ogłoszenia w serwisie OLX

Fintek
Fintek
#BNP Paribas#Koronawirus
Opublikowano: 25 maja 2020, 10:38 Aktualizacja: 25 maja 2020, 10:39

1000 zł na start dla przedsiębiorców chcących zaistnieć online – to wspólna akcja serwisu ogłoszeniowego i banku BNP Paribas oraz kolejna inicjatywa wspierająca firmy w okresie epidemii koronawirusa.

Deloitte: Sektor finansowy niestabilny, ale daleki od kryzysu

Bank BNP Paribas dołącza do wsparcia przedsiębiorców w ramach rozpoczętej w kwietniu tego roku akcji „OLX 500 na start” i jako partner strategiczny projektu dofinansuje dodatkową kwotą 500 zł przedsiębiorców na największej w kraju platformie ogłoszeniowej. Dzięki wsparciu firm, które do tej pory nie ogłaszały się online, będą miały do wykorzystania na ten cel aż 1000 zł. Bank ufundował aż 1000 takich pakietów.

Wsparcie dla przedsiębiorców od BNP Paribas

Uczestnicy akcji otrzymają punkty o wartości 1000 zł do wykorzystania na promowanie ogłoszeń przez 90 dni od przystąpienia do programu. W ramach pakietu ogłoszeń można mieć stronę w domenie olx.pl, sprzedawać i oferować bez prowizji, a także korzystać ze wsparcia zespołu pracowników OLXa, którzy doradzą, jak sprawnie i skutecznie przejść proces rejestracji i najlepiej dodać ogłoszenie.

W akcji mogą wziąć udział właściciele kont utworzonych po 1 kwietnia 2020 r. lub przed 1 kwietnia 2020 r., którzy nie opublikowali w ramach konta żadnego ogłoszenia związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą w zakresie handlu przedmiotami ogłoszenia lub opublikowali w ramach tego konta mniej niż dziesięć ogłoszeń związanych z tą działalnością. Z akcji wyłączone są kategorie Motoryzacja i Nieruchomości. Więcej informacji w regulaminie na stronie: https://start.olx.pl/regulamin_akcji_500_na_start.pdf

Żeby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się na stronie start.olx.pl. Z serwisu OLX korzysta ponad 12 milionów użytkowników miesięcznie, w praktyce oznacza to więc, że platformy używa co trzeci Polak.

To kolejna akcja, w której BNP Paribas wspiera przedsiębiorców w czasach pandemii. Od zeszłego tygodnia przedsiębiorcy posiadający rachunek w banku mogą podpisywać dokumenty elektronicznie na platformie Autenti. Warto przypomnieć także o ciekawej współpracy na linii BNP Paribas – Booksy, dzięki czemu spotkanie z doradcą można umówić z poziomu aplikacji Booksy.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bnp-paribas-wspiera-przedsiebiorcow-wspolfinansujac-ich-ogloszenia-w-serwisie-olx