Carrefour Sprint dostępny będzie w promieniu 5 km od sklepu, w którym usługa ta będzie uruchomiona. Podobnie jak w przypadku click&collect, zamówienie złożone w opcji Carrefour Sprint kompletowane będzie przez pracownika wybranego sklepu, a następnie dowiezione pod wskazany w zamówieniu adres.  Płatności można dokonać tylko online. Na razie nie wiadomo ile będzie wynosiła opłata za dostawę.

Carrefour Sprint – dostawa zakupów w 3 godziny

Rozwiązanie zostanie uruchomione 15 października dla klientów mieszkających w pobliżu hipermarketu Carrefour w warszawskiej Arkadii, dzień później zamówienia składać będą mogli klienci zamawiający w promieniu 5 km od marketu Carrefour przy ul. Światowida w Warszawie. Z kolei 17 października Carrefour Sprint uruchomiony zostanie w hipermarkecie Carrefour w warszawskiej Galerii Mokotów, a 19 października br. – w warszawskiej Promenadzie. Do końca października usługa wystartuje w wybranych sklepach w Krakowie oraz Gdańsku.

Aby sprawdzić, czy adres, pod który chcemy zamówić produkty z dowozem Carrefour Sprint, znajduje się w zasięgu usługi, w panelu klienta na stronie carrefour.pl należy w części “sposób dostawy” wpisać swój kod pocztowy.

Wiosną bieżącego roku Carrefour rozszerzył usługę click&collect o zakupy spożywcze umożliwiając swoim klientom odbiór zamówionych zakupów spożywczych we wszystkich hiper- i supermarketach sieci. Dodatkowo Carrefour dołączył do partnerów Too good to go, dzięki czemu sieć zamierza walczyć z marnowaniem żywności.

Carrefour rozszerza dostępność sklepu internetowego na Śląsku

Carrefour obecny jest na polskim rynku e-grocery już od 4 lat. Po otwarciu e-sklepów spożywczych carrefour.pl w Warszawie, Krakowie, Olsztynie oraz Katowicach, Sosnowcu, Chorzowie, Czeladzi i Siemianowicach Śląskich, sieć uruchomiła usługę w kolejnych miastach województwa śląskiego. Z takiego rozwiązania mogą już skorzystać mieszkańcy Mysłowic oraz Bytomia.

Dowóz zamówienia przez kierowców Carrefour nie jest jedynym sposobem, z którego można korzystać, aby zamówić produkty spożywcze i przemysłowe z oferty Carrefour. Klienci sieci mogą również osobiście odebrać zamówione przez Internet zakupy spożywcze we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w całej Polsce. Zakupy skompletuje pracownik wybranego sklepu, za co klient nie poniesie dodatkowych opłat. Ponadto, Carrefour realizuje na terenie całej Polski dostawy kurierskie produktów spożywczych niewymagających chłodzenia i jest dostępny na platformie Allegro.

/RT