Aby skorzystać z tej metody płatności podczas wykonywania transakcji wymiany walut, przekazów pieniężnych lub zasilenia rachunku Forex w Cinkciarz.pl, wystarczy najpierw zarejestrować się na stronie PayPal, podając tylko kilka informacji – czytamy w komunikacie.

Płatności PayPal w aplikacji Cinkciarz.pl

PayPal to jedna z około 30 metod płatności dostępnych dla użytkowników Cinkciarza. Mogą oni korzystać także z BLIKA, pay-by-linków, Apple Pay, Google Pay, czy kart płatniczych Visa lub Mastercard. W komunikacie czytamy, że PayPal zapewnia klientom szybkość i wygodę transakcji. Dodatkowy atut to bezpieczeństwo – dane dotyczące płatności są szyfrowane, a transakcje są monitorowane 24/7, aby zapobiec oszustwom i phishingowi.

Jak korzystać z PayPala w aplikacji Cinkciarza? Na początek konieczne będzie założenie darmowego konta PayPal i powiązanie z nim karty kredytowej lub debetowej. Następnie podczas wykonywania transakcji w Cinkciarz.pl należy kliknąć przycisk z logo PayPal oraz wpisać swój e-mail oraz hasło. Dane transakcyjne klienta mają nie być udostępniane portalowi.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o nowej karcie wielowalutowej od Cinkciarz.pl. Fintech proponuje kartę bez stałych opłat, nieoczekiwanych kosztów i warunków do spełnienia. Kartą można płacić w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są plastiki Visa. Oprócz tradycyjnego plastiku dostępna jest też wersja wirtualna. Wcześniej Cinkciarz wprowadził także mobilną autoryzację w swojej aplikacji.