Cinkciarz wprowadził pożyczki wielowalutowe już w połowie 2019 roku – na początku w modelu „Friends and Family”. Z oferty mogli korzystać pracownicy firmy. Teraz rozwiązanie jest dostępne dla wszystkich klientów.

Pożyczki wielowalutowe online od Cinkciarz.pl już dostępne

– Użytkownicy naszego portalu mogą już ubiegać się o pożyczkę, którą cechuje minimum formalności i szybka realizacja – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Klient Cinckiarz.pl sam określa, jaką kwotę potrzebuje i w jakiej walucie. Następnie wypełnia wniosek online, a po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej czeka na pieniądze. Usługę wielowalutowych pożyczek świadczy spółka Currency Lending, z grupy Cinkciarza.

Co więcej już niedługo właściciele wielowalutowych kart płatniczych (także udostępnianych na portalu Cinkciarz.pl) będą mogli skorzystać z debetu w rachunku, czyli ustalonego limitu zadłużenia Użytkownik będzie się mógł nim posługiwać, gdy wyczerpie środki na karcie, np. dokonując zakupów online, płacąc w sklepach stacjonarnych czy realizując przelewy. Więcej o kartach wielowalutowych wprowadzonych przez polski fintech można przeczytać w linku powyżej.

/RT