Fintech proponuje kartę bez stałych opłat, nieoczekiwanych kosztów i warunków do spełnienia. Kartą można płacić w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są plastiki Visa – czytamy w komunikacie.

Darmowe rachunki w 20 walutach

W ramach nowej karty wielowalutowej Cinkciarz.pl darmowe są: płatności we wszystkich walutach, 20 rachunków walutowych, doładowanie karty i przelew środków do portfela walutowego, wypłaty z bankomatów na całym świecie, a na start również wydanie fizycznej karty. Dostępna jest także aplikacja mobilna do zarządzania saldami, opcjami płatności i ustawieniami karty.

Cinkciarz.pl proponuje klientom specjalny model zarządzania pieniędzmi na karcie oparty na dwóch saldach. Jedno saldo to środki w portfelu walutowym, gdzie można również wymienić walutę. Drugie służy do płatności kartą. By z niej skorzystać, wystarczy przesunąć dowolną kwotę z portfela na kartę. Doładowania są natychmiastowe – czytamy w komunikacie.

Klienci mają dostęp do darmowych rachunków w złotych i 19 innych walutach, dzięki czemu unikają wysokich kosztów za przewalutowanie.

Apple Pay i Google Pay już na początku 2021 roku

Fintech udostępnia dwa warianty karty: fizyczną i wirtualną. Tradycyjny plastik można zamówić z dostawą do domu. Z okazji premiery karta wydawana jest za darmo. Służy do płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie oraz wypłat z bankomatów na całym świecie. W ofercie portalu znajdziemy również wersję wirtualną do płatności online. Można z niej korzystać natychmiast po zamówieniu.

Dodatkowo Cinkciarz.pl zapowiedział, że w pierwszym kwartale 2021 r. planuje umożliwić podpięcie karty do Google Pay i Apple Pay, dzięki czemu klienci zapłacą w sklepach stacjonarnych również za pomocą telefonu lub smartwatcha.

Fintech udostępnił także narzędzie do obsługi karty – aplikację mobilną na Android i iOS. Poza zamówieniem karty czy doładowaniem salda umożliwia ona zmianę limitów i PIN-u, a także blokadę karty. W razie potrzeby można również zdecydować o wyłączeniu możliwości wypłat gotówki lub płatności zbliżeniowych, zagranicznych czy internetowych.