Cinkciarz uruchamia nową usługę Cinkciarz Collect

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Kantory internetowe
Opublikowano: 26 października 2018, 08:30 Aktualizacja: 7 maja 2019, 15:21

Cinkciarz uruchamia nowe rozwiązanie dla międzynarodowych firm i korporacji. Cinkciarz Collect umożliwia integrację wpływów od partnerów biznesowych z różnych krajów w dowolnej z 26 walut.

Nowa usługa pozwala zebrać przelewy walutowe od międzynarodowych kontrahentów w jednym miejscu. W ramach Cinkciarz Collect przedsiębiorca może skorzystać między innymi z wygodnych raportów, które pomogą wyeliminować błędy związane z ręcznym księgowaniem, czy z automatycznych instrukcji płatniczych – pozwalających ustalić dla swojej firmy indywidualne reguły i zautomatyzować proces przewalutowania.

Cinkciarz Collect – nowe rozwiązanie dla przedsiębiorców. Jak to działa?

Ujednolicenie przepływów walutowych, atrakcyjne kursy wymiany walut oraz korzystne stawki realizacji przekazów pieniężnych idealnie wpasowują się w potrzeby przedsiębiorstw o globalnym profilu działania. Nowoczesna usługa płatnicza znalazła już zastosowanie w spółkach z sektora TSL oraz e-commerce. To nie tylko ułatwienie, ale też duże oszczędności. Dedykowane rozwiązanie umożliwia między innymi automatyczną wymianę walut według indywidualnych reguł i instrukcji płatniczych.

Zgodnie ze schematem działania usługi Cinkciarz Collect, wpływy firmy zasilają jej rachunki płatnicze w portalu Cinkciarz.pl. Otrzymanymi funduszami zarządza ona w przejrzystym panelu. Może je przewalutowywać, a także zlecać przekazy pieniężne na wskazane rachunki bankowe m.in. swoich partnerów biznesowych.

Przy okazji warto przypomnieć o niedawnym wdrożeniu Apple Pay dla klientów Cinkciarz.pl. Dzięki portfelowi elektronicznemu od Apple można opłacać przekazy pieniężne w wielu walutach. Tym samym firma stała się pierwszym kantorem internetowym w Polsce, który udostępnił płatności Apple Pay. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

cinkciarz-uruchamia-nowa-usluge-cinkciarz-collect