– Stale rozbudowujemy nasze usługi. Robimy to z myślą o naszych klientach. Dlatego tak ważna jest dla nas Twoja opinia. Proponujemy Ci spotkanie. Pomożesz nam sprawdzając nasz produkt w działaniu lub opowiadając o swoich wrażeniach – czytamy w komunikacie Cinkciarza.

Cinkciarz.pl czeka na opinie klientów

Cinkciarz promocja

Fintech zaprasza klientów do swojej siedziby w Zielonej Górze. Termin ma zostać dostosowany do możliwości użytkownika, a samo spotkanie potrwa około godzinę. Cinkciarz płaci 50 złotych za każdą godzinę poświęconego czasu. Firma zachęca także do wypełnienia krótkiej ankiety, dostępnej po kliknięciu w link z otrzymanej wiadomości. Powyżej screen z komunikatu.

Zbieranie feedbacku od klientów to nic nowego – szczególnie w branży FinTech, którą w dużej mierze tworzą startupy. Ciężko o lepszy sposób na zdobycie informacji o potrzebnych usprawnieniach, niż wiadomości z pierwszej ręki od klientów. Z drugiej strony pewnym problemem może być lokalizacja. Jeśli mieszkamy poza granicami województwa lubuskiego, to proponowana nagroda pieniężna może być za mała nawet do tego, aby pokryć koszty podróży. Oferta jest skierowana raczej do mieszkańców Zielonej Góry i okolic.

W ciągu ostatnich miesięcy Cinkciarz.pl wprowadził kilka nowych usług. Mowa przede wszystkim o odroczonych płatnościach i wielowalutowych pożyczkach online. Z kolei aplikację mobilną Cinkciarz.pl pobrano już ponad 1 mln razy, co jest naprawdę świetnym wynikiem na tle konkurencji.