Pakiet Biznes Start łączy trzy narzędzia do obsługi sprzedaży: konto firmowe w Credit Agricole, terminal płatniczy Elavon i kasę fiskalną online ELZAB. Klient może wszystkie trzy produkty zamówić podczas jednej wizyty w banku. Doradca klienta biznesowego otwiera konto firmowe i przekazuje wnioski o terminal płatniczy oraz kasę fiskalną do Elavon i ELZAB.

Pakiet Biznes Start od Credit Agricole

Z pakietu skorzystać mogą przedsiębiorcy prowadzący działalność, jak i dopiero ją otwierający. Zaoszczędzą oni do 700 zł, ponieważ otrzymają bezpłatne konto firmowe (dowolny pakiet konta przez 12 miesięcy), bezpłatną dzierżawę terminala płatniczego POS w programie Polska Bezgotówkowa (przez 15 miesięcy) oraz kasę fiskalną ELZAB k10 online w promocyjnej cenie 1270 zł netto (model BT/Wifi).

Z kolei klienci, którzy mają kasę fiskalną oraz terminal i chcą wymienić te urządzenia na nowe, wspomnianą kasę ELZAB otrzymają za 1270 zł netto, a za dzierżawę terminala zapłacą jedynie 1 zł netto przez 6 miesięcy. Natomiast przedsiębiorcy, którzy potrzebują dla swojej działalności handlowej innego modelu urządzenia rejestrującego sprzedaż, kupując je w pakiecie z kontem firmowym Credit Agricole i terminalem płatniczym, mogą liczyć na 15% rabatu na inną kasę fiskalną lub 20% rabatu na drukarkę fiskalną marki ELZAB.

Przypomnijmy, że jako pierwsi z kas fiskalnych online będą musieli skorzystać mechanicy samochodowi i sektor paliwowy. W kolejnych miesiącach do listy dołączą takie branże jak gastronomia, prawnicy, fryzjerzy, czy branża budowlana. Więcej o przepisach dotyczących kas fiskalnych online pisaliśmy tutaj.

Załóż konto BEZ OPŁAT w CREDIT AGRICOLE