The Dust to studio deweloperskie gier, zajmujące się advergamingiem, VR i AR. Wyróżnia je kreatywne podejście do działań oraz wysoki poziom graficzny realizacji. Wdrożone projekty zostały wyróżnione Golden Arrow, Impactor czy Mobile Trend Awards.

Jak wygląda fabuła gry?

W najnowszej produkcji Cyber Strike zadaniem gracza jest ucieczka z miasta nadzorowanego przez militarne korporacje. Poruszając się po labiryncie ulic, użytkownik walczy z kolejnymi przeciwnikami – od małych robotycznych pająków, przez strzelające laserami drony, aż po ciężkie, wojskowe droidy. Po pokonaniu każdego z pięćdziesięciu leveli, sterowany przez gracza android musi stoczyć walkę z bossem.

Czytaj także: Ile można zarobić na mikropłatnościach? Nawet 4 miliardy dolarów

Podczas eksploracji miasta i eliminowaniu kolejnych przeciwników gracz otrzymuje nowe rodzaje amunicji, pieniądze oraz zdolności. Dodatkowo ma możliwość zyskania specjalnych bonusów za zrealizowanie achievementów, związanych z ilością pokonanych przeciwników lub ukończeniem levelu w określonym czasie. W trakcie rozgrywki użytkownik udoskonala swoją postać, zdobywa nowy arsenał i zyskuje wzmocnienia takie jak: uderzenia siłowe czy granaty elektromagnetyczne, które niszczą procesory wrogich droidów.

Cyber Strike – premiera nowej gry mobilnej typu run & shoot

Cyber Strike – nowa mobilna gra

Przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS i jest dostępna za darmo (posiada dodatkowe opcje In-App Purchases)

Czytaj także: Mój Carrefour – test Scan&Go

cyberstrike gra