Przedsiębiorca zyskuje dostęp do nielimitowanych wizyt w ambulatoryjnych placówkach medycznych wskazanych przez Lux Med oraz e-konsultacji, zarówno w zakresie chorób wewnętrznych, jak i medycyny rodzinnej. Użytkownicy usługi mogą przeprowadzić badania laboratoryjne raz w roku bez skierowania, a także korzystać z konsultacji ze specjalistą. Do opieki medycznej można zgłosić osoby w wieku od 0 do 80 lat – czytamy w komunikacie.

Prywatna opieka medyczna dla klientów Santander i Mastercard

Pakiet usług skierowany jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, założą konto firmowe w Santander Bank Polska, np. Konto Firmowe Godne Polecenia i wybiorą kartę Mastercard Business Debit. Pakiet dostępny jest również dla wszystkich klientów firmowych, którzy korzystają z Mastercard Business Debit lub dla przedsiębiorców wnioskujących o tę kartę w trakcie trwania promocji (pozostałe warunki są wyszczególnione w Regulaminie Promocji).

Klient Santandera może otrzymać pakiet medyczny bezpłatnie, jeżeli w poprzednim miesiącu jego obroty na karcie wyniosły co najmniej 4 tys. zł, lub w cenie 25 zł miesięcznie, jeżeli nie spełnia tego warunku.

Aby skorzystać z trwającej promocji, należy odebrać swój kod promocyjny w bankowości elektronicznej Santander internet , w zakładce „Poczta” (kod jest ważny 30 dni od daty otrzymania), a następnie zarejestrować osobę, która skorzysta z opieki medycznej na stronie https://mediccentre.pl/santander. Do jednej karty może być przypisany jeden kod promocyjny.