Partner serwisu Visa dla biznesu

Duży sukces polskiego fintechu. Ich aplikację pobrano ponad 1 milion razy

Fintek
Fintek
#Fintech#Kantory internetowe
Opublikowano: 5 czerwca 2019, 15:00 Aktualizacja: 6 czerwca 2019, 11:10

Cinkciarz.pl chwali się, że jego aplikację mobilną „Wymiana Walut” pobrano już ponad 1 milion razy. To naprawdę świetny wynik, szczególnie że dane dotyczą tylko wersji na Androida.

Aplikację Cinkciarza pobrano już ponad 1 milion razy

Apka Cinkciarza służy do szybkiej i wygodnej wymiany walut. Wynik jest jeszcze bardziej imponujący, jeśli spojrzymy na zsumowaną liczbę pobrań aplikacji od pięciu czołowych konkurentów kantoru internetowego w Polsce – nie stanowi ona nawet 10% pułapu osiągniętego przez Cinkciarza. Nawet niektóre banki nie mogą poszczycić się tak dużą ilością pobranych aplikacji.

Aplikacja „Wymiana Walut” jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i z systemem iOS.

Świetne wyniki aplikacji Cinkciarza – Wymiana Walut

Lubimy pisać o sukcesach polskich fintechów, a do tego grona bez wątpienia należy zaliczyć spółkę Cinkciarz.pl. Milion pobranych aplikacji plasuje fintech na poziomie największych globalnych konkurentów. Teraz celem firmy jest osiągnięcie poziomu 10 mln pobrań w ciągu najbliższych dwóch lat.

– Do sukcesu aplikacji przyczyniło się z pewnością duże zainteresowanie ze strony użytkowników z wielu krajów europejskich oraz jej zaawansowane funkcjonalności pozwalające na dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji wymiany walut, sprawdzanie aktualnych kursów i inne przydatne narzędzia, m.in. zlecenia stałe, powiadomienia SMS i alerty walutowe – czytamy w komunikacie Cinkciarz.pl.

Cinkciarz rozwija się także na rynku płatności. Kantor uruchomił usługę Cinkciarz Pay, która pozwala na płatności w ponad 20 walutach.Fintech udostępnił również płatności Apple Pay i Union Pay – w celu opłacania przekazów pieniężnych i wymiany walut. Najświeższym wdrożeniem Cinkciarza są odroczone płatności „Zapłać później”.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

duzy-sukces-polskiego-fintechu-ich-aplikacje-pobrano-juz-ponad-1-milion-razy