Wraz z początkiem pandemii Empik udostępnił dostęp do swojej flagowej usługi całkowicie za darmo. Widząc, że Polacy chętnie korzystają z tego rozwiązania, akcję dwukrotnie przedłużano, a teraz Empik Premium wraz z szerokim pakietem korzyści jest dostępne o 50% taniej – w cenie 39,99 zł za cały rok – czytamy w komunikacie.

Promocja na abonament Empik Premium

Oferta promocyjna obejmuje nowych i obecnych klientów. Na rabat mogą liczyć także osoby aktywujące usługę Empik Premium na okres 6 miesięcy. Do 31 sierpnia cena półrocznego abonamentu jest niższa o 40% i wynosi 29,99 zł. Dodatkowo osoby posiadające Empik Premium, które przedłużą usługę na rok, zyskają 30-dniowy dostęp do świata seriali i filmów HBO GO.

12-miesięczny okres subskrypcji do końca sierpnia jest dostępny w cenie 39,99 zł, zamiast 79,99 zł. Oznacza to, że już za 3,33 zł miesięcznie użytkownicy zyskują takie korzyści jak dostawę zamówień za 0 zł, 15% stałej zniżki do salonów, do 20% zniżki na setki tysięcy produktów na Empik.com, dostęp do 13 tysięcy e-booków i audiobooków w Empik Go oraz 3% zwrot środków za zakupy.

Pakiet Empik Premium można aktywować i przedłużyć we wszystkich kanałach – online przez aplikację Empik lub za pośrednictwem konta na stronie Empik.com oraz w salonach stacjonarnych w całej Polsce. Tylko w ciągu minionych 4 miesięcy do programu Empik Premium przystąpiło ponad 650 tys. osób.

Warto przypomnieć, że od początku maja na rynku dostępny jest także Empik Music – czyli nowy serwis streamingowy z muzyką. Posiadacze Empik Premium mogą korzystać z niego przez 60 dni za darmo. Po okresie próbnym Empik Music to wydatek rzędu 16,67 złotych miesięcznie, przy wykupie rocznej subskrypcji.