Gdy chcesz wiedzieć, co się zmieni w Twoim banku, to zajrzyj do aktualizacji regulaminu lub tabeli opłat i prowizji. Zmiana wysokości opłat, a czasem i uruchomienie niektórych usług wymaga aktualizacji tych dokumentów. Prócz informacji o tym, że bank podnosi opłaty (mniej miła wiadomość), znajdziemy też smaczki dotyczące wprowadzenia rychłych innowacji.

Nareszcie BLIK

I tak z wiadomości z 17 czerwca możemy dowiedzieć się, że bank dodaje zapisy dotyczące realizacji transakcji zbliżeniowych z wykorzystaniem usługi Garmin Pay, a konkretnie modyfikuje zapisy dotyczące uwierzytelniania w związku z wprowadzeniem nowych rozwiązań w tym zakresie – czytaj – uruchomienia Garmin Pay.

Z kolei w warunkach świadczenia usług bankowości elektronicznej czytamy, że EnveloBank planuje wdrożyć BLIKA – dlatego dodaje zapisy definiujące zasady korzystania z tej metody płatności. Dalej czytamy, że bank aktualizuje również zapisy związane z nową metodą uwierzytelniania, a konkretnie chodzi o FaceID (rozpoznawanie twarzy).

EnveloBank to marka banku pocztowego, którą uruchomiono w 2017 roku. Bank posiada poprawną aplikację mobilną – oferuje m.in. Apple Pay. O ile Garmin Pay nie jest ficzerem pierwszej potrzeby dla użytkowników, to jednak brak BLIKA jest czymś dzisiaj niewybaczalnym…

/LP