Partner serwisu Visa dla biznesu

eSIM nie tylko dla posiadaczy iPhone’ów. Orange rozszerza ofertę

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Wearables
Opublikowano: 4 marca 2019, 10:39 Aktualizacja: 30 kwietnia 2019, 16:40

Orange udostępnia karty eSIM dla posiadaczy smartwatchy Samsung Galaxy Watch LTE. Do tej pory z wbudowanych kart mogli korzystać tylko właściciele najnowszych iPhone’ów – XS, XS Max i XR. Smartwatch wyposażony w wirtualną kartę SIM może w wielu sytuacjach zastąpić telefon.

eSIM nie tylko dla posiadaczy iPhone'ów. Orange rozszerza ofertę

Usługa „Ekstra karta eSIM” umożliwia korzystanie na smartwatchu z tego samego numeru telefonu, który klient posiada na smartfonie. Niezależnie, jak daleko klient jest od swojego telefonu, może odbierać połączenia, dzwonić lub odpowiadać na wiadomości. Ponadto, dzięki tej usłudze klient może mieć drugi telefon z tym samym numerem, bez przekładania karty SIM.

Orange wprowadza eSIM na smartwatchach Samsung

Ekstra karta eSIM w urządzeniu dodatkowym ma ten sam numer, co urządzenie z kartą główną – smartfon, tablet lub komputer. W ramach Promocji „Mój pierwszy eSIM”, otrzymanie pierwszej „Ekstra karta eSIM” jest darmowe, a klient przez pierwsze trzy miesiące nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Aktywacja każdej kolejnej karty kosztuje 5 zł, a opłata miesięczna poza promocją wynosi 9 zł. Z usługi „Ekstra karty eSIM” można zrezygnować w dowolnym momencie.

Klient może korzystać maksymalnie z 4 kart obsługujących rozmowy, transmisję danych i SMS oraz 4 kart obsługujących wyłącznie transfer danych, z tym samym numerem telefonu i pakietami usług.  Aby otrzymać Ekstra kartę eSIM wystarczy skorzystać z serwisu Mój Orange na stronie www.orange.pl.  Można ją także zamówić na infolinii pod numerem *100 lub w salonie sprzedaży.

eSIM to karta wbudowana w urządzenie. Nie można jej wyjąć, ale pozwala na korzystanie z usług wielu operatorów – chociaż w danej chwili aktywna może być tylko jednak taryfa. Orange jest na razie jedynym operatorem w Polsce, który częściowo udostępnił takie rozwiązanie. Więcej na temat eSIM w Orange można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

esim-nie-tylko-dla-posiadaczy-iphoneow-orange-rozszerza-oferte