Partner serwisu Visa dla biznesu

eToro wprowadza Crypto CopyFund z najbardziej popularnymi kryptowalutami na świecie

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Kryptowaluty
Opublikowano: 11 lipca 2017, 13:45 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 20:01

eToro, globalna społecznościowa platforma handlowa i inwestycyjna, uruchomiła usługę Crypto CopyFund, która oferuje inwestorom sześć najpopularniejszych obecnie dostępnych kryptowalut. Jest to odpowiedź na czterokrotny wzrost popytu na handel kryptowalutami w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Globalna wartość rynkowa kryptowalut osiągnęła ponad 100 miliardów dolarów.

eToro - czy jesteś gotów by wziąć byka za rogi?

Oprócz popularnych aktywów, takich jak Bitcoin i Ethereum – również dostępnych indywidualnie na platformie – inwestorzy będą mogli uzyskać dostęp do DASH, LiteCoin, Ripple i Ethereum Classic za pośrednictwem usługi CopyFund.

Czytaj także: Pierwsza polska kryptowaluta wchodzi na giełdę

Crypto CopyFunds na platformie eToro – Bitcoin, Ethereum i wiele innych

Portfel, który jest regularnie analizowany i automatycznie równoważony raz w miesiącu przez komitet inwestycyjny eToro oferuje inwestującym zdywersyfikowaną ofertę dopasowaną do wielkości kapitalizacji rynkowej.

– Rok 2017 jest rokiem kryptowalut. Rynek światowy osiągnął obecnie kapitalizację rzędu 100 miliardów dolarów, a w ciągu zaledwie kilku ostatnich miesięcy powstało jeszcze więcej nowych kryptowalut. Uważamy, że 100 miliardów dolarów to kamień milowy na drodze do rynku o wartości tryliona dolarów, a dobra strategia zmierzająca do osiągnięcia tego wzrostu polega na inwestowaniu w kryptowaluty o największej wartości liczonej za pomocą rynkowej średniej ważonej. – powiedział Yoni Assia, współzałożyciel i prezes eToro.

– Popularność rynku oraz świadomość inwestorów o jego potencjale rosną. Dlatego chcemy zapewnić naszym klientom tak duży dostęp do niego, jak to tylko możliwe. Inwestowanie w najlepsze kryptowaluty jest dziś bardzo skomplikowane, wymaga wiedzy technicznej, umiejętnego zarządzania bezpieczeństwem i ryzykiem zakupu oraz przechowywania nowych zasobów cyfrowych. W eToro upraszczamy ten proces do jednego kliknięcia myszką. Usługa CopyFund jest pierwszym tego rodzaju rozwiązaniem na świecie oferującym inwestorom dostęp do największych cyfrowych walut w jednym innowacyjnym portfolio. Dla tych, którzy wierzą w potencjał technologii, jest to okazja do inwestowania w przystępny i prosty sposóbdodaje Assia.

Czytaj także: Yoni Assia – eToro świetnie radzi sobie na polskim rynku

Usługa eToro CopyFunds umożliwia inwestowanie w uprzednio zdefiniowane strategie rynkowe, wykorzystując wiedzę i doświadczenie innych. Najlepsi traderzy na CopyFunds i Market CopyFunds umożliwiają inwestorom dostęp do najlepszych strategii działania z globalnej społeczności eToro. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc inwestorom zminimalizować długoterminowe ryzyko i promować możliwości wzrostu poprzez tworzenie zdywersyfikowanych portfeli inwestycyjnych.

Na eToro użytkownicy mogą również handlować indywidualnymi kryptowalutami, koncentrując się na Bitcoinie i Ethereum. Dodatkowo użytkownicy eToro mogą skopiować strategie inwestycyjne ekspertów ds. kryptowalut, takich jak Liam Davies, Alex Plesk i Jay Smith, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy osiągnęli do 171% zysku, a inni użytkownicy bazując na ich decyzjach zainwestowali już ponad 2 miliony dolarów.

eToro posiada obecnie kilkadziesiąt usług CopyFunds, wszystkie są dostępne przy minimalnej inwestycji w wysokości 5 000 dolarów.

[eToro/RT]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

etoro-wprowadza-crypto-copyfund-najbardziej-popularnymi-kryptowalutami-swiecie