Partner serwisu Visa dla biznesu

Internetowe finansowanie faktur w ofercie ING

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#ING Bank Śląski
Opublikowano: 5 lipca 2018, 13:07 Aktualizacja: 10 maja 2019, 15:57

Z myślą o przedsiębiorcach ING wprowadził do oferty internetową usługę finansowania faktur. Teraz małe firmy mogą w szybki i prosty sposób utrzymać płynność finansową.

ING Bank Śląski stworzy roboty dla klientów

Faktoring, jako rozwiązanie wspomagające płynność finansową przedsiębiorstwa i usprawniające duże transakcje, jest najczęściej skierowane do większych firm. Małe firmy, mające nieregularne potrzeby finansowe, w swojej działalności korzystają z innych form zapewnienia płynności. Do tego oczekują szybkich i łatwych rozwiązań, z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów kontaktu, bez stałych opłat i prowizji. Mam nadzieję, że nowa usługa ING Finansowanie Faktur spełni oczekiwania naszych klientów – powiedział Tomasz Mazurkiewicz, prezes ING Commercial Finance.

ING Bank Śląski stawia na faktoring

ING Finansowanie Faktur pozwala firmom uzyskać środki na finansowanie mniejszych działalności. Cały proces jest przeprowadzany online, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą oszczędzić czas i poświęcić go na prowadzenie swojego biznesu, a także otrzymać finansowanie szybko, bez wychodzenia z firmy. Serwis jest przejrzysty i prosty w użyciu, a koszt usługi można wyliczyć za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie.

Usługa ING Finansowanie Faktur została wprowadzona przez spółkę ING Commercial Finance. Aby z niej skorzystać, wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny na stronie www.finansowaniefaktur.pl, na której dane firmy są automatycznie uzupełniane na podstawie wprowadzonego NIP. Po wprowadzeniu przez klienta danych osobowych, wykonaniu przelewu weryfikacyjnego na 1 PLN z rachunku firmowego oraz załączeniu pliku faktury, ING Commercial Finance przedstawia propozycję prowizji za odkupienie podstawionej wierzytelności. Po zatwierdzeniu ceny i potwierdzeniu faktury przez kontrahenta klient otrzymuje na rachunek kwotę faktury pomniejszoną o zaakceptowaną prowizję.

Oferta ING Finansowanie Faktur jest skierowana do przedsiębiorstw, które prowadzą sprzedaż z odroczonym terminem płatności, działają na rynku od co najmniej 12 miesięcy i nie mają zaległości płatniczych.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

finansowanie-faktur-dla-malych-firm-w-ing