25 stycznia 2018, 18:30:Fire Talk - Hububu, u. Postępu 14, 02-676, Warszawa

Fintech Brunch#2 już w przyszłym tygodniu

Fintech Brunch#2 już w przyszłym tygodniu

Fintech Brunch#2 to już drugie spotkanie organizowane przez portal Fintek.pl. Tym razem zapraszamy do Klubokawiarni Miłość w centrum Warszawy. Tematem przewodnim będą wizje inwestycji, których celem ma być stworzenie z Polski zagłębia technologiczno-finansowego na wzór kalifornijskiej „Doliny Krzemowej”.

Na filmie Grant Blaisdell CMO i współzałożyciel firmy Coinfrim, która zajmuje się rozwijaniem technologii blockchain. Kilka miesięcy temu Coinfirm nawiązał współpracę z największym polskim bankiem – PKO BP.

Zapraszamy na Fintech Brunch#2

Porozmawiamy m.in. o kredytach pozabankowych online, cyberbezpieczeństwie przy wsparciu sztucznej inteligencji, zastosowaniu blockchain w kontekście AML i na wiele innych tematów. Dodatkowo zaprezentujemy listę interesujących światowych fintechów.

Trudne tematy nie muszą oznaczać, że rozmowy też muszą być trudne. Na Fintech Brunch szczególną uwagę przykładamy do otwartych form prezentacji i paneli. Im więcej pytań, tym więcej odpowiedzi.

Co jest nam potrzebne? Jakie stoją przed nami wyzwania? Czy dzisiaj możliwe jest stworzenie globalnego przedsiębiorstwa bez pomocy państwa? Czy da się tanio prowadzić dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo? Ile potrzeba kapitału na to, by zaistnieć na rynku fintech? Czy PSD2 będzie rewolucją? Czy kryptowaluty i blockchain to przyszłość fintechów? Jak zmiany w podatku dochodowym odbiją się na branży fintech? Kto śni o elektrycznych samochodach? Jak wykorzystać mDokumenty w biznesie? Czy policja jest gotowa do walki z cyberprzestępcami?

Odpowiedzi na te pytania poznacie już 25 października. Serdecznie zapraszamy!

Liczba miejsc ograniczona – zainteresowane osoby proszone o kontakt: md@fintek.pl

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone