Partner serwisu Visa dla biznesu

FinTech Digital Congress najważniejszym wydarzeniem w branży

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
#Fintech
Opublikowano: 22 stycznia 2018, 11:09 Aktualizacja: 16 maja 2019, 15:27

10-11 maja 2018 roku w The Westin Warsaw Hotel odbędzie się kolejna edycja FinTech & InsurTech Night. Wydarzenie poświęcone jest tematom digitalizacji, postępu technologicznego, startupów i sektora ubezpieczeń.

FinTech kongres

Michał Pawlik – CO-Founder & CEO firmy SMEO, podzielił się spostrzeżeniami na temat nadchodzącego wydarzenia i powiedział, dlaczego warto wziąć w nim udział. Zaznaczył, że paneliści, wykłady i prezentacje podczas konferencji są bardzo merytoryczne i poruszają tematy aktualne w branży fintech.

Na pytanie „Czy uważa Pan, że warto brać udział w wydarzeniach takich jak FinTech Digital Congress” Michał Pawlik odpowiedział -Myślę, że już wiele osób powiedziało, że FinTech Digital Congress to najważniejsze wydarzenie w branży fintech. Chciałbym powiedzieć, że ono jest nie tylko najważniejsze, ale jest najbardziej merytorycznym wydarzeniem.

Zainteresowanych zapraszamy na FinTech Digital Congress. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Fintek.pl. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat konferencji –FinTech & InsurTech Night


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

fintech-digital-congress-najwazniejszym-wydarzeniem-branzy