W komunikacie czytamy, że technologia ta zapewni klientom Zen.com szybkie i wygodne dokonywanie płatności międzynarodowych, w dowolnym momencie i z niemal dowolnego miejsca na świecie.

Współpraca fintechów Zen.com i Visa

Po ogłoszeniu partnerstwa z Visa Zen.com wdrożył usługę bezpośrednich transferów na kartę Visa Direct. Rozwiązanie oferowane przez globalny fintech Visa, ma być efektywną metodą realizowania transakcji, w tym płatności między osobami prywatnymi.

Visa Direct charakteryzuje się globalnym zasięgiem, co umożliwi klientom Zen.com łatwe realizowanie przelewów transgranicznych. Oferuje transfer środków w czasie rzeczywistym, międzynarodowe wsparcie oraz bezpieczeństwo danych finansowych – czytamy w komunikacie.

– Wprowadzenie natychmiastowych przelewów na karty Visa to istotne uzupełnienie naszej oferty produktowej. Dzięki współpracy z Visa i wykorzystaniu technologii Visa Direct, możemy zapewnić naszym klientom szybsze, bezpieczniejsze i bardziej intuicyjne metody realizacji płatności międzynarodowych – komentuje Michał Bogusławski, CCO w Zen.com.