Technologia Visa Direct Push Payments umożliwi użytkownikom Zen.com natychmiastowe przesyłanie środków pomiędzy kontami w Zen a kartami Visa, a także kontami bankowymi powiązanymi z kartami Visa. Dzięki temu klienci będą mogli dokonywać płatności międzynarodowych, w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.

Współpraca fintechu Zen.com i Visa

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Visa, globalnym liderem w technologii płatności, i zaoferować naszym klientom to innowacyjne rozwiązanie. Ta współpraca pozwoli nam skorzystać z globalnych rozwiązań Visa i zapewnić naszym klientom jeszcze łatwiejszy dostęp do płatności transgranicznych – mówi Michał Bogusławski, CCO w Zen.com.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o współpracy Zen.com i PrivatBanku – największego banku na Ukrainie. Od 1 lipca bieżącego roku Ukraińcy mogą uzyskać dostęp do wszystkich produktów Zen.com. Obecnie mogą oni zapisywać się na listę oczekujących. Dzięki współpracy Ukraińcy zyskają między innymi nowe narzędzie do przelewów pieniędzy do swojego kraju.

Zen.com to fintech z polskim rodowodem. Oferuje wielowalutowe konto IBAN i przelewy w 29 walutach. Do rachunku wydawana jest karta Mastercard. Kartę można zintegrować z Apple Pay i Google Pay.