Partner serwisu Visa dla biznesu

Fintechowa aplikacja od Banku Millennium z milionem pobrań

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Millennium
Opublikowano: 22 lutego 2019, 13:28 Aktualizacja: 20 lutego 2020, 13:48

Aplikacja zakupowa goodie została pobrana już ponad 1 milion razy. Goodie to platforma stworzona przez Bank Millennium, która pełni rolę przewodnika po sklepach stacjonarnych i internetowych. Za pośrednictwem aplikacji założono już ponad 400 tys. kart lojalnościowych w 40-tu galeriach handlowych w całej Polsce.

Platforma została stworzona przez start-up powołany przez Bank Millennium w grudniu 2016 roku. W nieco ponad 2 lata stała się jedną z najpopularniejszych aplikacji smart shoppingowych w Polsce. Goodie ma być odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych konsumentów, dla których smartfon jest ważnym narzędziem towarzyszącym im w codziennym życiu. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich – nie tylko dla klientów Banku Millennium.

Milion pobrań aplikacji goodie od Banku Millennium

Platforma dostosowuje się do preferencji i lokalizacji użytkownika, dając dostęp do 1150 marek sklepów stacjonarnych, internetowych i restauracji oraz 2500 ofert rabatowych. Goodie pozwala także oszczędzać podczas zakupów online, dzięki uruchomionej w 2018 roku usłudze cashback.

Goodie daje szybki dostęp do gazetek, informacji o zniżkach w sklepach stacjonarnych i internetowych, oferuje specjalne kupony rabatowe. Od września 2018 r. w ramach programu cashback zapewnia zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w blisko 1000 sklepach online. Aplikacja umożliwia również tworzenie wygodnych list zakupów.

Platforma współpracuje już z 40 galeriami w całej Polsce, których klienci mogą założyć kartę lojalnościową i korzystać ze zniżek i specjalnych ofert. Takich kart w goodie założono już ponad 400 tys. Od grudnia 2018 r. goodie pozwala także na tworzenie  wirtualnych odpowiedników posiadanych kart lojalnościowych, dzięki czemu nie trzeba ich nosić w portfelu, a można wygodnie przechowywać w aplikacji. Twórcy goodie zapowiadają wprowadzenie kolejnych udogodnień, wkrótce w aplikacji będą dostępne np. mapy galerii handlowych.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

fintechowa-aplikacja-od-banku-millennium-z-milionem-pobran