Łukasz Grzeszczyk i Agnieszka Cieślok z Hays Poland podzielili się swoimi wrażeniami z Fintech Brunch#2. Firmy rekrutacyjne wspierają wiele inicjatyw, które zahaczają o rynek fintech. Chodzi o cały proces – od momentu kiedy nowa firma zastanawia się czy wejść do Polski aż do etapu pozyskiwania pracowników.

– Podczas kolejnej edycji Fintech Brunch#2 mieliśmy okazję wysłuchać wielu ciekawych prelekcji na tematy, które teraz na rynku fintechowym się dzieją. – mówi Łukasz Grzeszczyk.

– Widzimy, że firmy fitnechowe stają się stałym elementem krajobrazu na rynku pracy. Kandydaci bardzo często wybierają je dlatego, że jest to jakaś alternatywa dla sztywnych kultur korporacyjnych. Rozwojowi tych firm towarzyszy zazwyczaj bardzo duża dynamika i to naturalnie przyciąga nowych pracowników. Kandydaci bardzo często wskazują właśnie fintechy, podczas gdy definiują swoje idealne miejsce pracy – dodaje Agnieszka Cieślok.

Zapraszamy również na kolejne materiały z Fintech Brunch#2. Na Fintek.pl pojawią się zarówno rozmowy z gośćmi, jak i pełna, obszerna relacja z wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nowymi materiałami.