Partner serwisu Visa dla biznesu

Fishtrip – Endomondo dla wędkarzy

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 2 listopada 2016, 14:00 Aktualizacja: 25 lutego 2019, 18:28

Jeden z założycieli Endomondo, Christian Birk, idzie za ciosem! Po stworzeniu Endomondo, społeczności fanatyków fitness, tworzy społeczność pasjonatów wędkarstwa. Czy powtórzy sukces? Fishtrip dostępny jest już w języku polskim. Aplikacja Fishtrip, to rejestr połowów, który posiada podobne funkcje jak Endomondo, pozwala wędkarzom zapisać najważniejsze dla nich informacje, nie mówimy tutaj o czasie, spalonych kaloriach, czy[…]

Jeden z założycieli Endomondo, Christian Birk, idzie za ciosem! Po stworzeniu Endomondo, społeczności fanatyków fitness, tworzy społeczność pasjonatów wędkarstwa. Czy powtórzy sukces? Fishtrip dostępny jest już w języku polskim.

Aplikacja Fishtrip, to rejestr połowów, który posiada podobne funkcje jak Endomondo, pozwala wędkarzom zapisać najważniejsze dla nich informacje, nie mówimy tutaj o czasie, spalonych kaloriach, czy pokonanej trasie, lecz o tym co ważne dla wędkarzy…lokalizacja, warunki pogodowe, technika połowu, waga, długość, gatunek ryby oraz zdjęcie swojej zdobyczy. Aplikacja oferuje także funkcje społecznościowe, komentarze i polubienia.

Rejestr połowów w sieci

Dzięki aplikacji, każdy wędkarz może prowadzić swój prywatny rejestr połowów, może w całości lub częściowo udostępnić go swoim znajomym, lub całemu światu. Użytkownik sam decyduje o ujawnieniu lokalizacji swojego połowu, bo przecież każdy wie, że wędkarze lubią zachować swoje sekretne miejsca w tajemnicy.

Endomondo ma ponad milion użytkowników w Polsce, statystyki podają, że społeczność wędkarska w Polsce to ok 2 milionów wędkarzy! Czas pokaże, czy wędkarzom spodoba się pomysł.

Zaledwie po 3 tygodniach od wprowadzenia produktu na rynek duński, aplikacja pojawiła się przetłumaczona na język polski. Kolejne wersje językowe będą dostępne w przyszłości. Duńczycy aktywnie korzystają z aplikacji Fishtrip, a użytkowników przybywa z dnia na dzień.

Gdy ktoś z doświadczeniem, jakie posiada Christian Birk, zabiera się do kolejnego projektu, możemy spodziewać się ciekawego przebiegu wydarzeń. Nie każdy tworzy nową aplikację, posiadając na swoim koncie takie sukcesy jak Birk.

 

DARMOWA APLIKACJA NA SYSTEM ANDROID :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fishtrip.android

DARMOWA APLIKACJA NA IPHONA:

https://itunes.apple.com/dk/app/fishtrip-fangster/id1121755321?l=da&mt=8

[informacja zewnętrzna]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

fishtrip-endomondo-dla-wedkarzy