Partner serwisu Visa dla biznesu

Free Now oferuje darmowe przejazdy pracownikom szpitali i laboratoriów

Fintek
Fintek
#Elektromobilność#Koronawirus
Opublikowano: 24 marca 2020, 15:21 Aktualizacja: 24 marca 2020, 15:21

Free Now udostępni w aplikacji usługę “Dla zdrowia” dedykowaną pracownikom szpitali i laboratoriów w największych polskich miastach. Dzięki temu będą oni mogli bezpłatnie dojeżdżać do pracy.

Free Now oferuje darmowe przejazdy pracownikom szpitali i laboratoriów

Pracownik szpitala lub laboratorium, aby skorzystać z darmowych przejazdów, powinien zgłosić się do Free Now na adres: [email protected] o przejściu weryfikacji dostanie dostęp do specjalnego konta w aplikacji, z którego będzie mógł zamawiać bezpłatne przejazdy. Akcja dotyczy miast: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław. Celem jest zrealizowanie nawet 20 000 darmowych przejazdów do końca maja.

Rusza akcja #TaxiDlaZdrowia od Free Now

Realizując kursy w ramach akcji #TaxiDlaZdrowia kierowcy otrzymują pełną kwotę za kurs i są zwolnieni z opłat dla Free Now, ponieważ prowizja wynosi w tym przypadku 0%. Firma pokrywa koszty przejazdów i zachęca kolejne firmy oraz instytucje, aby dołączyły do tej inicjatywy.

Dla wspólnego bezpieczeństwa podczas przejazdów kierowcy Free Now zostali poinformowani o niezbędnych środkach ochrony i bezpieczeństwa przed zakażeniem koronawirusem, a także konieczności dezynfekcji auta i pozostania w domu w razie choroby. Dodatkowo firma wyposaża ich w w specjalne przesłony oddzielające kierowcę od pasażera oraz przekazuje zalecenia dotyczące środków do dezynfekcji. Podobne instrukcje otrzymali także pasażerowie, którzy są zachęcani do płatności przez aplikację – czytamy w komunikacie.

Dodatkowo Free Now mając cyfrowy zapis wszystkich kursów, deklaruje wsparcie służb sanitarnych w ustaleniu osób potencjalnie zarażonych. W przypadku powiadomienia przez władze o przypadku koronawirusa u użytkownika Free Now, ich dostęp do platformy zostanie czasowo zablokowany.

Kilka tygodni temu Free Now poinformowało o planach rekrutacji kierowców Ubera i Bolta. Ma to związek z nowelizacją ustawy o transporcie drogowym – tak zwanym Lex Uber.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

free-now-oferuje-darmowe-przejazdy-pracownikom-szpitali-i-laboratoriow