Partner serwisu Visa dla biznesu

Garmin Pay już dostępny dla klientów mBanku

Fintek
Fintek
#mBank#Płatności
Opublikowano: 21 stycznia 2020, 11:48 Aktualizacja: 21 stycznia 2020, 13:36

mBank poinformował o udostępnieniu płatności mobilnych Garmin Pay. Z nowego rozwiązania skorzystają zarówno posiadacze kart Visa, jak i Mastercard.

Pierwsza aplikacja bankowa z Polski w Huawei AppGallery. mBank przeciera szlaki

Tym samym mBank jest już 10. bankiem, który umożliwia płatności za pomocą smartwatchy Garmina. Dołączył on do PKO Banku Polskiego, Santander Bank Polska, Banku Pekao, ING Banku Śląskiego, Alior Banku, Getin Banku, Nest Banku, Banku Pocztowego i Spółdzielczej Grupy Bankowej.

mBank udostępnia płatności mobilne Garmin Pay

Klienci mBanku to jedna z najbardziej transakcyjnych grup na rynku bankowym. Na dodatek, płacą głównie zbliżeniowo. Już ok. 80 proc. wszystkich transakcji w punktach usługowo-handlowych jest realizowana w ten sposób. Usługa Garmin Pay będzie dostępna dla wszystkich klientów banku. Żeby z niej skorzystać, wystarczy mieć zegarek Garmin z funkcją NFC – czytamy w komunikacie.

Płatności Garmin Pay obsługują takie modele smartwatchy jak vivoactive 3, fenix 6, Forerunner 945, czy fenix 5 plus. Najtańszy z nich jest wersja vivoactive 3, który można kupić za około 700-800 złotych. Pozostałe modele to wydatek rzędu 1,5 tys. – 2 tys. PLN.

Już niedługo klienci mBanku powinni także otrzymać możliwość płatności za pomocą Fitbit Pay. Takie rozwiązanie na razie jest dostępne tylko w czterech bankach działających w Polsce: Santander Bank Polska, Alior Bank, Bank Pekao i Spółdzielcza Grupa Bankowa.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

garmin-pay-juz-dostepny-dla-klientow-mbanku