GPS oferuje platformę certyfikowaną przez Visa i Mastercard do wydawania i przetwarzania kart debetowych, kredytowych i przedpłaconych. możliwiając startupom, fintechom i bankom, skuteczną obsługę kart płatniczych oraz wejście na rynek i globalną ekspansję, a wszystko to z wykorzystaniem jednego punktu integracji.

Jak Global Processing Services wspiera fintechy?

Michal Wojciechowski, Rafal Tomaszewski

Global Processing Services pozyskało w tym roku 400 mln dolarów w rundzie inwestycyjnej z Mastercard, Advent, Mission OG, Temasek, Viking i Visa. Firma wspiera takie fintechy jak Revolut, Starling Bank, Zilch, Curensee, czy Ziglu.

W rozmowie z Michałem Wojciechowskim poruszyliśmy też takie kwestie jak plany GPS względem polskiego rynku, szczegóły oferowanych rozwiązań, wspieranie zarówno małych, jak i dużych instytucji finansowych oraz plany na najbliższą przyszłość.

Z Michałem Wojciechowskim rozmawiał Rafał Tomaszewski, redaktor naczelny Fintek.pl. Podcast można znaleźć na YouTube, SpotifySoundcloud oraz Apple Podcast. Pozostałe materiały znajdziecie także pod tym linkiem i w zakładce Fintek Extra.