Partner serwisu Visa dla biznesu

Goodie chwali się, że ma już 100 tys. kart Grycan

Fintek
Fintek
#Fintech#Millennium
Opublikowano: 9 lipca 2019, 13:42 Aktualizacja: 6 sierpnia 2019, 17:11

W aplikacji do Millennium Banku Goodie zarejestrowanych jest już 100 tys. kart Grycan, dzięki którym można odbierać darmowe desery czy kawę. Do tego w aplikacji znajdziemy mapy galerii handlowych z całej Polski. Popularność Goodie rośnie.

Jedną z najpopularniejszych funkcji goodie jest możliwość tworzenia wirtualnych kart lojalnościowych, na których można gromadzić pieczątki uprawniające do rabatów i innych promocji. Już ponad rok możliwe jest tworzenie m.in. wirtualnych kart Grycan, dzięki której można korzystać z promocji na produkty tej marki.

Otwórz konto w Banku Millennium, żeby cieszyć się goodie

 Do programów pieczątkowych w aplikacji stale dołączają nowe galerie handlowe i lokale gastronomiczne, m.in. Arkadia Restauracje, Moje Blue City i goodie club – program obecny w dwóch popularnych parkach biznesowych na warszawskim Mokotowie.

W goodie pozwala lepiej zorientować się w topografii galerii handlowych – w aplikacji dostępne są mapy centrów handlowych z całej Polski. Pozwalają one szybko znaleźć ulubiony sklep. Obecnie w aplikacji można przeglądać plany 9 centrów handlowych, m.in. Galerii Mokotów, Arkadii, Wroclavii czy Supersamu Katowice.

Z goodie cashback można zyskać wysoki i szybki zwrot części wydatków na zakupy w blisko 1000 sklepów online oraz założyć karty stałego klienta galerii handlowych. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii, a także daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów.

Obecnie aplikacja goodie jest zainstalowana na ponad 500 tys. urządzeniach mobilnych.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

goodie-chwali-sie-ze-ma-juz-100-tys-kart-grycan