Jedną z najpopularniejszych funkcji goodie jest możliwość tworzenia wirtualnych kart lojalnościowych, na których można gromadzić pieczątki uprawniające do rabatów i innych promocji. Już ponad rok możliwe jest tworzenie m.in. wirtualnych kart Grycan, dzięki której można korzystać z promocji na produkty tej marki.

Otwórz konto w Banku Millennium, żeby cieszyć się goodie

 Do programów pieczątkowych w aplikacji stale dołączają nowe galerie handlowe i lokale gastronomiczne, m.in. Arkadia Restauracje, Moje Blue City i goodie club – program obecny w dwóch popularnych parkach biznesowych na warszawskim Mokotowie.

W goodie pozwala lepiej zorientować się w topografii galerii handlowych – w aplikacji dostępne są mapy centrów handlowych z całej Polski. Pozwalają one szybko znaleźć ulubiony sklep. Obecnie w aplikacji można przeglądać plany 9 centrów handlowych, m.in. Galerii Mokotów, Arkadii, Wroclavii czy Supersamu Katowice.

Z goodie cashback można zyskać wysoki i szybki zwrot części wydatków na zakupy w blisko 1000 sklepów online oraz założyć karty stałego klienta galerii handlowych. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii, a także daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów.

Obecnie aplikacja goodie jest zainstalowana na ponad 500 tys. urządzeniach mobilnych.