Partner serwisu Visa dla biznesu

GPW uruchamia program wsparcia dla małych i średnich firm

Fintek
Fintek
#GPW#Start up
Opublikowano: 22 lipca 2019, 15:30 Aktualizacja: 23 lipca 2019, 11:41

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie poinformowała o starcie nowego programu, wspierającego rozwój i transformację spółek z sektora MŚP. GPW Growth to jedna z inicjatyw strategicznych #GPW2022.

GPW uruchamia program wsparcia dla małych i średnich firm

Program GPW Growth ma być nastawiony na wspieranie rozwoju małych i średnich firm. Inicjatywa jest adresowana do prezesów, członków zarządów i dyrektorów odpowiedzialnych za realizację kluczowych celów w firmach.

– W każdej firmie potrzebne są kompetencje w budowaniu wartości. Program GPW Growth dostarczy uczestnikom wiedzy, umiejętności oraz sieci kontaktów biznesowych, które będą pomocne w pozyskiwaniu kapitału oraz zarządzaniu nakierowanym na tworzenie wartości dla inwestorów – czytamy w komunikacie GPW.

GPW Growth – nowy program dla małych i średnich firm

W ramach programu przewidziano między innymi spotkania networkingowe z ekspertami i praktykami biznesu, warsztaty, case studies, indywidualne rozmowy, a także zagraniczne sesje wyjazdowe. Dodatkowym atutem będzie także promowanie firm w środowisku profesjonalistów biznesu i finansów.

GPW Growth ma dostarczyć wiedzy z zakresu praktycznych elementów funkcjonowania spółek. W jego ramach we wrześniu 2019 r. wystartuje Akademia GPW Growth. Uczestnicy Akademii będą mogli wymienić doświadczenia z zarządzania z uznanymi ekspertami biznesowymi, skorzystać z ich wiedzy, a wypracowane rozwiązania wprowadzić w swoich firmach.

Akademia GPW Growth to cykl dziesięciu sesji, podczas których uczestnicy dowiedzą się jak za pomocą sprawdzonych narzędzi skutecznie zwiększyć wartość swojej firmy poprzez „szyte na miarę” sesje warsztatowe. W sumie to ponad 120 godzin wykładów i spotkań, w których praktyka biznesu jest ważniejsza niż wiedza teoretyczna. Akademia GPW Growth potrwa do czerwca 2020,  a uczestnicy szkolenia otrzymają na jego zakończenie certyfikat „Ready for Growth”.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

gpw-uruchamia-program-wsparcia-malych-srednich-firm