Historyczna aplikacja dedykowana dla Warszawy

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
#Fintech
Opublikowano: 22 marca 2018 Aktualizacja: 23 lutego 2019

Agencja interaktywna Me & My Friends z Wrocławia, postanowiła stworzyć specjalną historyczną aplikację z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nad zawartością merytoryczną czuwa Dom Spotkań z Historią.

Agencja odpowiada za stworzenie i kompleksowe wdrożenie aplikacji, która będzie swoistego rodzaju przewodnikiem po historycznej Warszawie.

Czytaj także: Aplikacja Bilo – wszystkie rachunki w jednym miejscu

Wirtualny przewodnik

Aplikacja ma wskazywać ważne punkty na mapie miasta, a także udostępniać informacje, łamigłówki i gry związane z niepodległością. Ważnym elementem aplikacji będzie także wykaz postaci, które odegrały kluczową rolę w tym ważnym dla Polski okresie.

Aplikacja powstanie we współpracy z Domem Spotkań z Historią, która działa jako instytucja kultury miasta st. Warszawy. Zajmuje się przede wszystkim krzewieniem historii Polski i Europy Środkowo-Wschodniej w XX wieku. Po stronie agencji działania koordynuje Olga Hołowiecka, Account Manager w Grupie Me & My Friends. Współpracę nawiązano w wyniku konkursu ofert.

Czytaj także: MyTherapy – aplikacja lekarstwem na pamięć?

Mobilne aplikacje cieszą się coraz większą popularnością. Rozwiązanie wirtualnych przewodników jest coraz powszechniejsze. Będąc na starym mieście w Krośnie również możemy skorzystać z tego typu usługi. Jest to na pewno wygodna opcja dla zabieganych turystów bądź takich, którzy interesują się nowinkami technologicznymi i nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez smartfona.

Czytaj także: Aplikacja Listonic – lista zakupów pod kontrolą

Me & My Friends/AS


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

historyczna-aplikacja-dedykowana-dla-warszawy