Do końca programu start-upy pracowały w Warszawie podczas sesji indywidualnych z mentorami oraz przygotowywały się do oficjalnego zakończenia programu podczas Demo Day. Wydarzenie odbywa się z udziałem 9 start-upów: AtticLab, bNesis, BillTech, Boson Identities, BmyBit, Gleep, Metis, More Money, Positiverse, które zaprezentują się przed zaproszonymi gośćmi i inwestorami.

Kolejna edycja Huge Thing od Alior Banku

Współpraca Alior Banku z akceleratorem Huge Thing na tym się nie kończy. Przed nimi kolejna wspólna edycja podczas której będą akcelerować najlepsze fintechowe start-upy z Europy Środkowo-Wschodniej.

7 sierpnia Huge Thing rozpoczął rekrutację do 5 edycji programu. Tym razem szukają innowacyjnych projektów z następujących dziedzin: digital marketing, sztuczna inteligencja, robo-doradcy, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, płatności, social banking, blockchain, bankowość ubezpieczeniowa, Internet rzeczy.

Rekrutacja potrwa do 24 września. Młode firmy po raz kolejny mają szansę przyspieszyć rozwój start-upu, poznać znakomitych ekspertów i zdobyć do 200 tysięcy złotych na rozbudowanie projektu.

Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej Huge Thing. Piąta edycja programu rozpocznie się już w grudniu i potrwa do końca marca.