Partner serwisu Visa dla biznesu

Huge Thing – konkurs dla innowacyjnych startupów

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Start up
Opublikowano: 20 września 2017, 12:54 Aktualizacja: 20 lutego 2020, 15:59

Czwarta edycja programu akceleracyjnego Huge Thing wspieranego przez Alior Bank dobiega dziś końca. 9 start-upów z Europy Środkowo-Wschodniej wróciło właśnie z Londynu i Berlina, gdzie mieli możliwość przyjrzeć się z bliska najbardziej rozwiniętej scenom start-upowym w Europie oraz porozmawiać z zagranicznymi zespołami, wziąć udział w warsztatach, spotkać się z potencjalnymi partnerami czy zaprezentować swoje projekty podczas Start-up Night w Berlinie.

Bank BGŻ BNP Paribas udostępnia „Kodeks Współpracy ze Startupami”

Do końca programu start-upy pracowały w Warszawie podczas sesji indywidualnych z mentorami oraz przygotowywały się do oficjalnego zakończenia programu podczas Demo Day. Wydarzenie odbywa się z udziałem 9 start-upów: AtticLab, bNesis, BillTech, Boson Identities, BmyBit, Gleep, Metis, More Money, Positiverse, które zaprezentują się przed zaproszonymi gośćmi i inwestorami.

Kolejna edycja Huge Thing od Alior Banku

Współpraca Alior Banku z akceleratorem Huge Thing na tym się nie kończy. Przed nimi kolejna wspólna edycja podczas której będą akcelerować najlepsze fintechowe start-upy z Europy Środkowo-Wschodniej.

7 sierpnia Huge Thing rozpoczął rekrutację do 5 edycji programu. Tym razem szukają innowacyjnych projektów z następujących dziedzin: digital marketing, sztuczna inteligencja, robo-doradcy, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, płatności, social banking, blockchain, bankowość ubezpieczeniowa, Internet rzeczy.

Rekrutacja potrwa do 24 września. Młode firmy po raz kolejny mają szansę przyspieszyć rozwój start-upu, poznać znakomitych ekspertów i zdobyć do 200 tysięcy złotych na rozbudowanie projektu.

Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej Huge Thing. Piąta edycja programu rozpocznie się już w grudniu i potrwa do końca marca.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

huge-thing-konkurs-dla-innowacyjnych-startupow