Partner serwisu Visa dla biznesu

Moje ING dla Firm dostępne już od połowy listopada

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#ING Bank Śląski
Opublikowano: 4 listopada 2016, 12:30 Aktualizacja: 10 maja 2019, 15:41

Od 15 listopada z nowego systemu bankowości internetowej i mobilnej Moje ING będą mogli korzystać klienci prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Jedną z podstawowych funkcji Moje ING – nowego systemu bankowości internetowej i mobilnej ING Banku Śląskiego – jest wspieranie klientów w zarządzaniu ich codziennymi finansami. Z myślą o potrzebach małych firm bank wprowadza zupełnie nowe[…]

Od 15 listopada z nowego systemu bankowości internetowej i mobilnej Moje ING będą mogli korzystać klienci prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą.

Jedną z podstawowych funkcji Moje ING – nowego systemu bankowości internetowej i mobilnej ING Banku Śląskiego – jest wspieranie klientów w zarządzaniu ich codziennymi finansami. Z myślą o potrzebach małych firm bank wprowadza zupełnie nowe rozwiązania. Od połowy listopada przedsiębiorcy będą mogli korzystać z nowych narzędzi pomagających w utrzymaniu płynności w firmie i wspierających w planowaniu jej rozwoju. Rozwiązania, znane z wersji systemu dla klientów indywidualnych, zostały dostosowane do potrzeb firm m.in.:

  • Strona główna systemu – zaprojektowana tak, aby jeden rzut oka pozwolił ocenić sytuację firmy. W sekcji „Dzisiaj” widoczny jest aktualny obraz finansów przedsiębiorstwa. W skutecznym zarządzaniu płynnością firmy pomaga sekcja „Miesiąc”, prezentująca wpływy i wydatki w bieżącym miesiącu kalendarzowym oraz dział pokazujący zaplanowane płatności. Z kolei sekcja „Rok” pozwala przeanalizować zestawienie wpływów i wydatków z w zakresie wahań i trendów w ciągu roku.
  • Szybkie przelewy do ZUS – wystarczy jeden przelew, żeby opłacić wszystkie składki. Dodatkowym ułatwieniem jest przejrzysta formatka przelewu i szybka wyszukiwarka danych odbiorców.
  • Sekcja „Ważne terminy” – tu prezentowane są istotne daty z punktu widzenia przedsiębiorcy np. termin zapłaty podatku dochodowego. Przed spodziewanym terminem płatności klient zobaczy komunikat z linkiem kierującym do właściwego formularza przelewu. W przyszłości będą także generowane spersonalizowane komunikaty uwzględniające profil oraz dotychczasową historię transakcji firmy.
  • Sekcja „Analiza wpływów i wydatków” – pozwala na szczegółową analizę wpływów i wydatków firmowych oraz salda w różnych wariantach i zakresach czasowych.

Czytaj także: Już 50% ludzi na całym świecie korzysta z rozwiązań FinTechowych!

Więcej informacji…

Klienci, którzy korzystają w ING z konta firmowego i osobistego, będą mogli zalogować się do jednego systemu bankowości internetowej i zarządzać oboma rodzajami rachunków. W wersji dla przedsiębiorców zastosowana została inna paleta kolorystyczna – niebieska dla sekcji finansów firmowych, a pomarańczowa dla osobistych. Klienci mogą w każdej chwili zdecydować, z której bankowości – osobistej czy firmowej – będą korzystać po zalogowaniu.

Moje ING dla Firmy automatycznie dostosowuje się do urządzenia, z którego korzysta klient, dzięki czemu te same czynności można wykonać równie łatwo na smartfonie, tablecie i komputerze. Bank przygotował także aplikację na smartfony Moje ING mobile, która ma wszystkie funkcje pełnej wersji systemu, a także wzbogacona została o dodatkowe funkcje dostępne bez logowania.

Z Mojego ING dla Firmy będą mogli korzystać właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Przez pewien czas klienci będą mogli używać zarówno Moje ING dla Firmy, jak i dotychczasowy system. Wyłączenie ING BankOnLine nastąpi nie wcześniej niż w pierwszym półroczu 2017 roku.

Więcej informacji o bankowości internetowej Moje ING dla Firmy na stronie: www.ingbank.pl/mojafirma

[informacja zewnętrzna]

 

 


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

ing-dla-firm-dostepne-juz-polowy-listopada