Na ofertę specjalną ING Banku Śląskiego „Terminal Płatniczy za 0 zł przez 14 miesięcy” składa się udostępnienie terminala płatniczego za 0 zł przez 12 miesięcy w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego oraz udostępnienie terminala za 0 zł przez kolejne 2 miesiące w prezencie od ING.

Przypomnijmy, że we wtorek oficjalnie ogłoszony został start Programu Polska Bezgotówkowa, w którym ING Bank Śląski także uczestniczy. Bank postawił jednak na jeszcze bardziej preferencyjne warunki względem przedsiębiorców. Więcej o samym Programie Polska Bezgotówkowa można przeczytać tutaj – Pół miliona nowych terminali płatniczych w trzy lata.

Czytaj także: ING Bank Śląski osiągnął rekordowe zyski

Zainstaluj terminal i korzystaj z niego za darmo

Dodatkowo przez 14 miesięcy od zainstalowania urządzenia, klient nie ponosi opłat za udostępnienie terminala, obsługę transakcji na terminalu płatniczym (wykonanych kartami VPAY, Visa, Mastercard, Maestro do obrotu nie większego niż 100.000 zł rocznie na jednym terminalu przez 12 miesięcy trwania Programu i 20.000 zł w 13 i 14 miesiącu jako bonus od ING) oraz 3 rolki papieru do terminala płatniczego dostarczone z terminalem.

W ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do Programu, klient ma możliwość zwiększenia liczby terminali objętych ofertą specjalną do maksymalnie 3 urządzeń.

Czytaj także: Samodzielna aktualizacja danych w bankowości internetowej. Czy to bezpieczne?

Szybkość usługi

ING Bank Śląski udostępnia klientom mobilny terminal płatniczy, który pozwala na przyjmowanie płatności wszędzie tam, gdzie klient prowadzi działalność. Bank gwarantuje, że pieniądze z transakcji bezgotówkowej znajdą się na koncie firmy do godziny 10:00 następnego dnia, co w mniejszych firmach ma duże znaczenie dla płynności. Z oferty mogą skorzystać zarówno małe, jak i duże firmy posiadające rachunek firmowy w ING.

Mobilny terminal płatniczy Verifone VX675 to najmniejszy bezprzewodowy terminal na rynku, który klient może zabrać wszędzie tam, gdzie są dokonywane transakcje płatnicze. Terminal przyjmuje płatności kartami Visa oraz Mastercard (z chipem, z paskiem magnetycznym i zbliżeniowe). Obsługuje również kody BLIK i umożliwia skorzystanie z usługi Cash Back.

Czytaj także: mBank – najstarszy fintech w Polsce zarobił 1 mld zł

Wsparcie dla małych i dużych firm

Mikroprzedsiębiorcy mogą wnioskować o terminal w systemie bankowości internetowej, większe w tym celu powinny skontaktować się ze swoim doradcą. Następnie bank przygotowuje umowę, którą udostępnia online w systemie bankowości internetowej. Terminal jest dostarczany klientowi przez kuriera pod wskazany adres.

W ramach usługi, bank oferuje nowoczesny system do zarządzania terminalami – ING POS, w którym przedstawione są wszystkie informacje o zrealizowanych transakcjach. Dodatkowo, klient może sprawdzić liczbę transakcji, ich wartość, status, naliczone opłaty oraz przygotować raport.

Czytaj także: Korzystasz z przerwy na papierosa? Będziesz musiał ją odpracować