Partner serwisu Visa dla biznesu

InnoEnergy wydłuża termin składania wniosków w PowerUp! Challenge

Fintek
Fintek
#Start up
Opublikowano: 5 marca 2020, 10:51 Aktualizacja: 5 marca 2020, 14:18

Ze względu na duże zainteresowanie przedsiębiorców w całej Europie Środkowo-Wschodniej EIT InnoEnergy wydłuża do 10 marca termin składania wniosków w PowerUp! Challenge. Firma poszukuje najlepszych startupów, scaleupów oraz małych i średnich przedsiębiorstw z regionu CEE, które zyskają szanse na inwestycje wartości milionów euro.

InnoEnergy wydłuża termin składania wniosków w PowerUp! Challenge

Zwycięskie przedsiębiorstwa, poza dostępem do finansowania, otrzymają profesjonalne wsparcie w zakresie rozwoju produktów, ich komercjalizacji oraz ekspansji na rynki zagraniczne – czytamy w komunikacie.

Wnioski w PowerUp! Challenge można składać do 10 marca

Startupy, które zgłoszą się do PowerUp! Challenge, wezmą także udział w rywalizacji o tytuł polskiego Startupu Roku. Ci, którzy pomyślnie przejdą proces aplikacji, zostaną zaproszeni na 2-dniowy Business Bootcamps, w czasie którego odbędzie się seria warsztatów i sesji coachingowych dla uczestników.

Zwycięzcy konkursów krajowych będą konkurować ze sobą w Wielkim Finale podczas impact’20 – największej konferencji ekonomicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Najlepsze startupy otrzymają nagrody pieniężne (pierwsze miejsce: 50 tys. euro), ale wszyscy finaliści będą mieli możliwość zaprezentować swoje pomysły przed przedstawicielami największych firm przemysłowych i funduszy venture capital.

Wyróżnione projekty mogą liczyć również na nagrody ufundowane przez partnerów konkursu, wśród których są miedzy innymi Revolut, SpeedUp Group oraz firma Amazon Web Services, która przekaże wybranym firmom dostęp do usług AWS Activate o wartości do 100 000$.

W ciągu ostatnich 5 lat trwania programu InnoEnergy wsparło ponad 300 przedsięwzięć, z których 277 już skomercjalizowało swoje rozwiązania. Przykładem polskiego startupu, który w 2019 otrzymał wsparcie InnoEnergy jest firma Wheelme, oferująca aplikację zestawiającą oferty firm z obszaru shared mobility na jednej mapie.

Zapisy dostępne są pod tym linkiem: https://powerup.innoenergy.com


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

innoenergy-wydluza-termin-skladania-wnioskow-w-powerup-challenge