Uczestnicy konkursu będą mieli okazję zmierzyć się z realnymi wyzwaniami biznesowymi, które stoją przed partnerami konkursu – firmami z rejonu Europy Środkowo-Wschodniej. Polskę reprezentuje firma Eurocash – lider na rynku hurtowej dystrybucji produktów FMCG, działający na międzynarodową skalę.

Zadanie polega na stworzeniu tzw. dashboardu – czyli inaczej kokpitu menedżerskiego, udostępniającego interaktywne i intuicyjne raporty o działalności firmy w przystępnej graficznej formie. Uczestnicy mają za zadanie zaproponować rozwiązanie dedykowane dla menedżerów i zarządu firmy, a także jego dodatkową uproszczoną odsłonę dla szerokiego grona pracowników.

Czytaj także: Rekordowy sezon dla finansów polskich klubów piłkarskich

Innovmatch – Konkurs dla startupów i innowatorów

InnovMatch

Projekty w ramach konkursu będą realizowane przy wykorzystaniu SAP Cloud Platform – nowego środowiska chmurowego stworzonego przez SAP, elastycznego i posiadającego wyjątkową moc obliczeniową. Każdy z zespołów zaangażowanych w konkurs otrzyma bezpłatny dostęp do platformy. Będzie mógł się także zapoznać z jej funkcjonalnościami na specjalnych warsztatach.

Nie ma ograniczeń lokalizacyjnych, więc zachęcamy do analizy zadań z pozostałych krajów i aktywnego uczestnictwa.

Najważniejsze daty:

– Projekty klienckie – aplikacje do 16 października
– Projekt własny – od 1 do 30 października
– Szkolenie wspierające w Warszawie – 21 września

Wielki finał planowany jest na koniec listopada w Pradze. Pula nagród to 15K euro, dodatkowo wizyta w Berlinie i Techstars, oraz szansa na sprzedaż swojego projektu w przypadku wyzwań klienckich.