Partner serwisu Visa dla biznesu

InPost z ciekawą usługą dla graczy. Zaoferują program lojalnościowy

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#e-commerce
Opublikowano: 9 sierpnia 2019, 11:22 Aktualizacja: 9 sierpnia 2019, 14:54

InPost uruchamia specjalną usługę dedykowaną graczom komputerowym. Za zamawianie paczek uczestnicy dostają bonusy: waluty premium do najpopularniejszych gier, skiny czy pełne wersje gier na różne platformy, vouchery do między innymi Netflixa, Allegro czy Paysafecard.

Nadchodzi świąteczny szał zakupowy. InPost obniża ceny przesyłek

To efekt współpracy InPostu z serwisem dogry.pl. Firma Rafała Brzoski zauważa trend, jakim jest rosnące znaczenie graczy jako konsumentów – szacuje się, że ilość gamerów w Polsce wynosi około 20 milionów osób.

Zamawiaj gry do Paczkomatu i zbieraj nagrody

Przystąpienie do programu jest proste: wystarczy zarejestrować się na portalu dogry.pl, wejść na dedykowaną podstronę i wpisać numer telefonu, na który zamawia się paczki. Następnie co miesiąc otrzymujemy nagrody – punkty dogry.pl – ich liczba zależy od ilości zamówionych paczek w danym miesiącu.

To na pewno ciekawe wdrożenie z punktu widzenia wyścigu InPostu z Pocztą Polską. Taka usługa może zachęcić graczy do korzystania właśnie z Paczkomatów firmy Rafała Brzoski. Przypomnijmy, że Poczta Polska przy współpracy ze SwipBox, oddała do użytku pierwsze automaty paczkowe w Warszawie. Do końca października tego roku w całej Polsce będzie działało 200 tego typu maszyn.

InPost nie chce osiąść na laurach. W tym roku operator Paczkomatów udostępnił nową aplikację mobilną na telefony pracujące pod kontrolą systemów iOS i Android. W ramach aplikacji użytkownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług, które obejmują m.in. statusy i śledzenie drogi przesyłek, dodatkowe powiadomienia, możliwość odbioru czy zapłaty za pobraniem. Dodatkowo InPost dalej rozwija swoje Lodówkomaty i BankoPaczkomaty. Te pierwsze już niedługo mają być dostępne na terenie całej Polski.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

inpost-paczkomaty-gry-komputerowe-promocje