Partner serwisu Visa dla biznesu

inviPay rozpoczyna współpracę z kolejnym bankiem

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 21 lipca 2017, 13:42 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 20:41

Alior Bank podpisał umowę o współpracy z firmą inviPay.com, twórcą platformy służącej optymalizacji przepływów pieniężnych pomiędzy przedsiębiorcami.

inviPay rozpoczyna współpracę z kolejnym bankiem.

Z platformy inviPay.com mogą korzystać klienci biznesowi Alior Banku prowadzący działalność gospodarczą minimum 12 miesięcy. To nowoczesna forma finansowania faktur. Użytkownicy decydują, które faktury mają być rozliczone i na jaką wartość. Przedsiębiorcy mogą wprowadzić do systemu również pojedynczą fakturę, a nie wyłącznie cały pakiet, jak w standardowym faktoringu.  Kontrahenci mogą skorzystać z dłuższych terminów płatności, a klienci nie muszą blokować swoich środków.

Czytaj także: To jeszcze bank, czy już supermarket? Nowy pomysł Aliora

InviPay rozpoczyna współpracę za Alior Bankiem

Mniejsze firmy coraz częściej chcą korzystać z rozwiązań dostępnych do tej pory dla korporacji. Alior Bank wychodząc naprzeciw tym potrzebom przygotował innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców w zakresie finansowaniu faktur. Wierzę, że nasza propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem klientów – powiedział Jakub Więcław, Dyrektor ds. Finansowania Handlu w Alior Banku

– Ogromnie cieszy nas, że Alior Bank docenił nasze nowatorskie rozwiązanie w zakresie finansów firmowych. Nie tylko rozwiązuje ono problemy z przepływem pieniędzy w polskich przedsiębiorstwach, ale również wpływa na szybszy rozwój mikro i małych przedsiębiorstw, a  co najważniejsze, pozwala im skutecznie rywalizować na rynku – mówi Marcin Pasenik, prezes inviPay.com.

inviPay.com to start-up z branży Financial Technology, zdobywca głównej nagrody podczas „FinTech Digital Congress CEE 2016”, w kategorii „The Best Start Up”. Z jego usług korzystają małe i średnie firmy w celu optymalizacji przepływów pieniężnych.

Dla inviPay.com to drugi partner bankowy. Pierwszym od prawie pół roku jest ING Bank Śląski.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

invipay-rozpoczyna-wspolprace-kolejnym-bankiem