Usługa dostępna jest dla wszystkich klientów biznesowych oraz pracowników korzystających z aplikacji SkyCash. Aby aktywować usługę Taxi wystarczy dodać dane pracowników, takie jak imię i nazwisko oraz numer telefonu zarejestrowanego w SkyCash. Następnie, pracownicy mogą korzystać z usługi Taxi w trzech prostych krokach:

  • użytkownik zamawia taksówkę iTaxi w aplikacji SkyCash,
  • kierowca potwierdza zlecenie oraz stawia się we wskazanej przez użytkownika lokalizacji,
  • po przebytej podróży użytkownik opłaca przejazd wybierając jako formę płatności konto SkyCash dla Firm.

iTaxi w SkyCash dla firm. Jak to działa?

Płatności za usługę przewozu dokonywane są poprzez obciążenie konta SkyCash dla Firm lub w przypadku braku środków są opłacane gotówką przez użytkownika u kierowcy na podstawie cennika dostępnego na szybie pojazdu kierowcy. Na koniec miesiąca generowana jest jedna faktura zbiorcza za wszystkie przejazdy wraz ze szczegółowym raportem z przejazdów pracowników, co umożliwia dokładną kontrolę kosztów – czytamy w komunikacie fintechu.

– Uruchomienie usługi Taxi w SkyCash dla Firm to kolejne spore ułatwienie dla przedsiębiorców, którzy w jednym miejscu mogą zarządzać parkowaniem pojazdów w swojej flocie, umożliwiać pracownikom zakup biletów komunikacji miejskiej, a od teraz mogą również udostępnić wygodną opcję zamówienia taksówki pod wskazany adres. Największą zaletą tego rozwiązania jest zbiorcze rozliczenie wszystkich transakcji i znacznemu ograniczeniu liczby dokumentów księgowych – wyjaśnia Jarosław Mazek, Prezes Zarządu SkyCash Poland.