Partner serwisu Visa dla biznesu

Jak pozyskać 750 tys. klientów w Polsce? [VIDEO]

Fintek
Fintek
#Fintech#Revolut
Opublikowano: 20 listopada 2019, 14:50 Aktualizacja: 20 listopada 2019, 14:52

– Źródłem i paliwem rozwoju Revoluta jest zadowolenie i polecenia użytkowników –  mówił Stefan Bogucki podczas Fintech Brunch #3.

Stefan Bogucki, Revolut

Revolut praktycznie w każdej swojej informacji prasowej podkreśla, że jest najszybciej rosnącym fintechem w Europie. Obecnie z usług Revoluta korzysta ponad 7 mln użytkowników z tego 750 tysięcy w Polsce. Stefan Bogucki, PR & Community Manager w Revolucie podczas Fintech Brunch #3 wyjaśnił na czym polega sukces tego brytyjskiego fintechu.

Usługa musi być satysfakcjonująca dla użytkowników

Revolut w dużej mierze bazuje na poleceniach samych użytkowników. W tym roku fintech wprowadził też system premiowy, dla osób, które polecą usługę znajomym. Jednakże zdaniem Boguckiego nie byłyby one skuteczne, gdyby usługa nie spełniała oczekiwań klientów.

Duże zaangażowanie, liczne partnerstwa i wykorzystanie social mediów – to fundamenty marketingu fintechów. Jednakże za tym wszystkim musi iść dopracowana i przynosząca satysfakcję usługa.

Revolut ma ambitne plany. Fintech niedawno otworzył biuro w Singapurze. Planuje też ekspansję w USA. Aplikacja Revoluta już dziś umożliwia nie tylko szybkie przelewy pomiędzy użytkownikami, ale także inwestowanie w amerykańskie spółki giełdowe. Revolut prawdopodobnie niebawem wprowadzi do aplikacji także ofertę pożyczek.

Relacja z Fintech Brunch #3 dostępna jest tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

jak-pozyskac-750-tys-klientow-w-polsce-video