Partner serwisu Visa dla biznesu

Jeden bilet – 12 województw w SkyCash

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 2 sierpnia 2017, 10:40 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 20:31

Od 1 sierpnia 2017 r. w aplikacji SkyCash dostępny jest kolejowy „Wspólny bilet samorządowy”. Uprawnia on do nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkich pociągach uruchamianych przez przewoźników: Koleje Mazowieckie, Warszawską Kolej Dojazdową, Koleje Śląskie, Koleje Małopolskie, Arrivę, Koleje Wielkopolskie, Koleje Dolnośląskie i Łódzką Kolej Aglomeracyjną.

SkyCash pomoże zaplanować podróż

„Wspólny bilet samorządowy” to pierwsza tego typu oferta kolejowa w Polsce. Bilet w cenie 38 złotych ważny jest 24 godziny. Można na nim podróżować na 62 liniach, obsługujących ponad 950 stacji na terenie 12 województw. Będzie on dostępny za pośrednictwem aplikacji mobilnej SkyCash oraz Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej.

Czytaj także: Związek zawodowy z ZUS na liście ostrzeżeń KNF-u

SkyCash – wspólny bilet samorządowy

Z tą różnica, że na takim bilecie pasażer będzie mógł teraz pojechać znacznie dalej, bo będzie on honorowany przez pozostałych przewoźników samorządowych. Szczegółowe informacje dotyczące biletu można znaleźć w regulaminach przewoźników.

– Mobilne bilety stały się już standardem w ofercie polskich przewoźników kolejowych. Ich udział wśród transakcji realizowanych przy użyciu naszej aplikacji rośnie niezmiennie od kilku lat. – mówi Piotr Bochenek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu SkyCash. – Mamy nadzieję, że dzięki takiej inicjatywie Polacy zaczną więcej podróżować pociągami – my chcemy im ułatwić podróżowanie po całej Polsce z telefonem w ręku. – dodaje Bochenek.

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w szybki i wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w polskich miastach.

Aplikacja umożliwia także kupowanie biletów kolejowych wielu polskich przewoźników, w tym PKP Intercity i Przewozów Regionalnych, jak również zakup biletów do kina, wypłacanie gotówki z bankomatów bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami i płatności za domowe rachunki. Wszystkie transakcje są zabezpieczone na poziomie bankowości mobilnej i kart płatniczych.

[SkyCash/RT]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

jeden-bilet-12-wojewodztw-skycash