Partner serwisu Visa dla biznesu

Jesienna odsłona „Poczty Pełnej Korzyści”. Ciąg dalszy promocji

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Poczta Polska
Opublikowano: 3 października 2017, 13:51 Aktualizacja: 12 maja 2019, 16:12

Bank Pocztowy i Poczta Polska kontynuują Program Poczta Pełna Korzyści, pozwalający na uzyskanie do 600 zł zwrotu na konto w Banku Pocztowym rocznie za korzystanie z karty do konta. Nowością jest wzbogacenie tej oferty Programem „Karta z Ubezpieczeniem”, w ramach którego posiadacze karty otrzymują bezpłatny pakiet Ochrona Karty.

Bank Pocztowy dołączył do Programu Polska Bezgotówkowa

Nawet 600 zł zwrotu na konto mogą uzyskać Klienci, którzy aktywnie korzystają z wydawanej do rachunków, wspólnej karty Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. Od października 2017 r. „Poczta Pełna Korzyści” została uzupełniona o Program „Karta z Ubezpieczeniem”.

Czytaj także: Vozilla – czyli auta elektryczne dla Wrocławian

Promocja Poczty Polskiej i Banku Pocztowego

jesienna_poczta_pelna_korzysci
Dzięki niemu posiadacze karty otrzymają bezpłatny pakiet Ochrona Karty Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, w skład którego wchodzą: ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty, ubezpieczenie gotówki pobranej z bankomatu albo terminala POS, ubezpieczenie utraty dokumentów.  Program trwa od 2 października do 31 grudnia br. W okresie promocji Klient nie ponosi kosztu ubezpieczenia.

Czytaj także: EnveloBank – nowy bank na polskim rynku

– W ramach Poczty Pełnej Korzyści promujemy transakcje dokonywane pierwszą wspólną kartą Banku Pocztowego i Poczty Polskiej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo Klientów. Stąd w jesiennej odsłonie Programu nowa propozycja „Karty z Ubezpieczeniem”, która może pomóc przekonać do korzystania z karty  także tych, którzy dotychczas podchodzili do bezpieczeństwa karty płatniczej z rezerwą – mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów w Banku Pocztowym.

Więcej informacji na temat nowego ubezpieczenia  znaleźć można tutaj.

Na uzyskanie 600 zł zwrotu pozwalają dwa Programy, które Klienci Banku Pocztowego mogą ze sobą łączyć. W ramach Programu „Same Korzyści na konto wraca 5% kwoty płatności dokonanych kartą do konta (do 20 zł miesięcznie) za zakupy w punktach należących do wybranej kategorii: zdrowie, kultura lub sport i rekreacja. Dzięki Programowi „Pocztowe korzyści” opłacając rachunki lub płacąc kartą za zakupy w Placówkach Poczty Polskiej, 10% wydatków wraca na konto (do 30 zł miesięcznie).


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

jesienna-odslona-poczty-pelnej-korzysci-ciag-dalszy-promocji