Partner serwisu Visa dla biznesu

Już 2 miliony transakcji w SkyCash w październiku

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 8 listopada 2017, 13:04 Aktualizacja: 24 lutego 2019, 19:40

Blisko rok po odnotowaniu przez spółkę miliona transakcji, Skycash może się pochwalić podwojeniem tej liczby – w październiku br. użytkownicy aplikacji dokonali ponad 2 mln transakcji.

Już 2 miliony transakcji w SkyCash w październiku

SkyCash, od momentu powstania, jest uniwersalnym rozwiązaniem, oferującym platformę do płatności za różne, uzupełniające się usługi. Jako pierwsze w aplikacji pojawiły się przelewy na numer telefonu, do których wkrótce dołączyły m.in. bilety komunikacji miejskiej, wypłaty gotówki z bankomatów, doładowania GSM, płatności za parkowanie i bilety kinowe.

Czytaj także: Wszyscy kurierzy Poczty Polskiej wyposażeni w terminale

SkyCash coraz bardziej popularny

Dzisiaj aplikacja pozwala między innymi w wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w kilkudziesięciu polskich miastach, umożliwia także m.in. kupowanie biletów kolejowych większości polskich przewoźników (w tym PKP Intercity i Przewozów Regionalnych), zakup biletów do kina, wypłacanie gotówki z bankomatów bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami, ubezpieczenia, a także płatności za domowe rachunki. Firma SkyCash należy do elitarnej grupy podmiotów licencjonowanych i nadzorowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego, posiadając status Krajowej Instytucji Płatniczej.

Czytaj także: Jeden bilet – 12 województw w SkyCash

Najwięcej transakcji – ponad 40% – przypada na bilety komunikacji miejskiej. Pod względem liczby sprzedanych biletów, udział aplikacji SkyCash w całym rynku utrzymuje się na poziomie ponad 50%.

– Dzisiejszy sukces SkyCash to konsekwencja zaangażowania całego zespołu, który z zapałem od 7 lat rozwijają aplikacje. Cieszymy się, że rok do roku podwajamy liczbę transakcji. Wierzymy, że stać nas na jeszcze więcej. – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash. 

– W najbliższych miesiącach wprowadzimy dla naszych Użytkowników kilka zmian w aplikacji. Jesteśmy przekonani, że zostaną one odebrane pozytywnie, co pozwoli na jeszcze szybszy rozwój SkyCash – dodaje Krajewski.

Rosnącą popularnością wśród osób korzystających ze SkyCash cieszy się usługa mobiParking, która jest dostępna już w ponad 90% stref płatnego parkowania w Polsce.  Z rozwiązania korzystają zarówno użytkownicy prywatni, jak i firmy dysponujące flotami pojazdów. Ostatnio usługa ta została uruchomiona w Kielcach, o czym pisaliśmy na łamach Fintek.pl – W Kielcach zaparkujesz ze SkyCash. Coraz więcej transakcji realizowanych za pomocą aplikacji przypada na bilety kolejowe.

[SkyCash/RT]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

juz-2-miliony-transakcji-skycash-pazdzierniku