Partner serwisu Visa dla biznesu

Kasę na konto Alior Banku wpłacisz na Poczcie Polskiej

Fintek
Fintek
#Alior#Poczta Polska
Opublikowano: 9 marca 2020, 14:27 Aktualizacja: 9 marca 2020, 14:28

Alior Bank rozwija ofertę dla klientów biznesowych. Od teraz mogą oni wpłacać gotówkę w formie zamkniętej nie tylko w kasach oddziałów, wrzutniach nocnych czy liczarniach, ale również w godzinach pracy 1 300 placówek Poczty Polskiej zlokalizowanych na terenie całego kraju. Dodatkowo mogą liczyć na specjalną obsługę z pominięciem kolejek.

ALIOR I POCZTA POLSKA

Rozwiązanie skierowane jest do właścicieli firm, których działalność związana jest ze znacznym obrotem gotówkowym i którzy chcą zmniejszyć koszty obsługi gotówki oraz mieć pełną kontrolę nad jej przepływem. Aby skorzystać z usługi, należy podpisać w wybranym oddziale Alior Banku umowę o wpłaty gotówkowe w formie zamkniętej.

Oferta dla firm – wpłata na Poczcie Polskiej

Wpłaty gotówkowe zamknięte w placówkach Poczty Polskiej mogą być dokonywane w polskiej walucie (PLN). W kasach oddziałów, wrzutniach nocnych i liczarniach można zdeponować również inne waluty – USD, EUR,GBP, SEK, NOK i CHF. Przekazanie środków w ramach wpłat zamkniętych odbywa się w standardowych, dostępnych na rynku, tzw. bezpiecznych kopertach.

Pełne informacje o ofercie, w tym o opłatach i prowizjach związanych z korzystaniem z wpłat gotówkowych w formie zamkniętej są dostępne w Centrach Korporacyjnych oraz oddziałach Alior Banku obsługujących klientów biznesowych.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

kase-na-konto-alior-banku-wplacisz-na-poczcie-polskiej