Serwis Kinguin.net łączy tych, którzy chcą kupić oprogramowanie do gier z tymi, którzy je sprzedają. Kwestia bezpieczeństwa i uproszczenia transakcji jest więc najwyższym priorytetem. Nowy partner – PayU – lider płatności online w Polsce oraz innych rynkach na świecie aktywnie dostosowuje swoje rozwiązania do potrzeb lokalnych klientów. Opieranie się na doświadczeniu, powszechnej popularności oraz sprawdzonych rozwiązaniach pozwoli użytkownikom Kinguin.net skorzystać z szeregu nowych udogodnień w robieniu zakupów w sieci.

Czytaj także: Ministerstwo Cyfryzacji bierze się za sms-owych naciągaczy

Bezpiecznie, szybko, bezpośrednio i w promocyjnej cenie

Kinguin i PayU.

Globalny rozwój e-commerce stawia nowe wyzwania zarówno przed klientami, jak i sprzedającymi oraz ich pośrednikami. Zasadniczym zagadnieniem jest bezpieczeństwo zakupów. PayU korzystając ze swojego zaplecza technologicznego zabezpiecza wszystkie transakcje kupujących i dane o nich. Ponadto działa także Program Ochrony Kupujących, który pozwala odzyskać pieniądze, jeżeli zakupiony towar okaże się niezgodny z opisem bądź wadliwy.

Szybko rozwijający się rynek wymaga usprawnienia i sprowadzenia zakupów do kilku niezbędnych kroków. Klienci kupujący za pośrednictwem PayU zakładają swoje konto, które pozwala im zarówno dokonywać tradycyjnych przelewów, płacić kartą, jak również zbierać informacje o swoich wydatkach. Dodatkowo PayU oferuje zakupy na raty, dokonywanie płatności cyklicznych, a także doładowanie konta telefonu na kartę.

Dostęp do panelu PayU będzie jedną z podstawowych funkcjonalności strony Kinguin.net. Specjalny moduł na stronie Kinguin.net będzie odnosił klientów bezpośrednio do panelu płatniczego i konta PayU. Dzięki temu, płatność będzie księgowana w czasie rzeczywistym, a produkty dostępne od ręki.

Czytaj także: Tony Joeglal, PayU – Pomagamy przedsiębiorcom w ekspansji za granicę

By zachęcić użytkowników Kuinguin.net do korzystania z płatności PayU – partnerzy rozpoczynają wspólną kampanię promocyjną. Od 11 do 31 lipca każda transakcja dokonana w e-sklepie Kinguin.net/pl/ za pośrednictwem PayU będzie zwolniona ze standardowej opłaty transakcyjnej obowiązującej przy innych sposobach płatności. Szczegóły promocji znajdują się na stronie: https://www.kinguin.net/pl/payu-kinguin/.

 – Bliska współpraca z PayU sprawia, że obydwie firmy są silniejsze. Od dziś nasi klienci będą mogli używać najbezpieczniejszego sposobu płatności online dzięki elastycznej, wygodnej i godnej zaufania platformy płatnościowej. Z niecierpliwością oczekujemy odkrywania nowych horyzontów i odnoszenia sukcesów razem z PayU. – powiedział Faheem Bakshi, szef działu płatności Kinguin

– Graczom, którzy korzystają z platformy Kinguin.net chcemy przede wszystkim zapewnić najszerszy wachlarz bezpiecznych i wygodnych w użytkowaniu płatności, które są natychmiastowo realizowane. Razem z Kinguin.net dajemy w ten sposób dostęp do gier praktycznie dla 100% dorosłych internautów w Polsce. Z drugiej strony, jesteśmy pewni, że zagwarantowanie łatwego i szybkiego procesu płatniczego, to także dla całego rynku gier online istotny czynnik wpływający na jego nieustanny rozwój.dodaje Joanna Pieńkowska-Olczak, Country Manager PayU w Polsce.