CA24 Mobile ma już dwa lata i aktywnie korzysta z niej już ponad 116 tys. klientów. Liczba ta rośnie dość szybko. Porównując dane z 3. kwartału 2017 i 2018, można zaobserwować wzrost o niemal 40%.

Do aplikacji Credit Agricole można się już logować odciskiem palca

Logowanie biometryczne jest alternatywą dla tradycyjnego logowania, podczas którego klient musi ręcznie wpisać hasło do aplikacji. Teraz wystarczy, że przyłoży palec do czytnika wbudowanego w telefonie, a mechanizm porówna odcisk palca ze wzorem zarejestrowanym wcześniej w urządzeniu. Jeśli odciski będą zgodne, klient zostanie poprawnie zalogowany. Analogicznie wygląda proces logowania przy użyciu obrazu twarzy – konieczny jest tylko skan twarzy, zgodny z udostępnionym wcześniej w urządzeniu. Ten ostatni sposób dostępny jest tylko dla użytkowników smartfonów z serii iPhone X i nowszych.

Załóż konto BEZ OPŁAT w CREDIT AGRICOLE

Logowanie z użyciem technologii biometrycznej jest opcjonalne. Klient w dalszym ciągu może korzystać z tradycyjnego sposobu logowania. Autoryzacja transakcji nie ulega zmianie, nadal przelewy potwierdza się kodem PIN.

Credit Agricole chwali się, że systematycznie rozwija CA24 Mobile. Tylko w tym roku bank udostępnił przelewy ekspresowe (realizowane systemem Express Elixir), płatności BLIK, a także wersję aplikacji dla klientów firmowych. Ponadto CA24 Mobile została przetłumaczona na język ukraiński i francuski (aktualnie z aplikacji można korzystać w czterech językach: polskim, angielskim, francuskim oraz ukraińskim).

otórz konto w CREDIT AGRICOLE – KLIKNIJ TU