Partner serwisu Visa dla biznesu

Kolejna nowość od Instagrama

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
#Instagram
Opublikowano: 10 kwietnia 2018, 12:43 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 20:08

Instagram wprowadza nową funkcję. Nametags – bo tak się nazywa, umożliwi stworzenie specjalnego obrazu. Za pomocą kamery insta stories każdy będzie mógł ten obraz zeskanować i podążać za konkretnym użytkownikiem. Czy nowa funkcja się przyjmie?

Instagram podbija serca swoich użytkowników i chyba śmiało możemy powiedzieć, że aplikację Snapchat zostawił daleko w tyle. Tym razem zaskakuje użytkowników nową funkcją Nametags, która pozwala stworzyć specjalny obraz, a po jego zeskanowaniu można od razu obserwować daną osobę. O sprawie informuje serwis TechCrunch.

Nametags – nowa funkcja od Instagrama

Z Instagrama korzysta już chyba każdy – publikujemy zdjęcia z restauracji, filmy z podróży i zalewamy swoich znajomych relacjami insta stories. Apka jest idealnym narzędziem również dla influencerów, a teraz staje się jeszcze bardziej przyjazna. Nowa funkcja Nametags ma ułatwić ludziom wizualne promowanie swojego konta na Instagramie. Umożliwia śledzenie znajomego, którego właśnie poznałeś – wystarczy, że otworzy on swój Nametags, a Ty go zeskanujesz. Podobna funkcja jest na Snapchacie – tutaj w postaci kodu QR.

Instagram zyskuje na popularności głównie dzięki udostępnianiu co i rusz nowych funkcji. Miesiąc temu pisaliśmy, o możliwych zmianach dotyczących robienia screenów – jeśli użytkownik zrobił screena Twojego insta stories, będziesz o tym niezwłocznie wiedział. Instagram poinformował, że aplikacja prowadzi testy na grupie użytkowników, które mają pokazać, czy proponowane zmiany dobrze się przyjmą. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

kolejna-nowosc-od-instagrama